منتو دکور

لرنو وب

منتو دکور مرجع تخصصی دکوراسیون در سراسر ایران

طراحی دکوراسیون داخلی

منتو دکوراسیون بخشی از مرکز ارائه محتوای تخصصی سایت منتو است که در زمینه دکوراسیون فعالیت میکند.

منتو دکوراسیون مقالات تخصصی در موضوعات طراحی دکوراسیون داخلی , معماری , نمای ساختمان , کاغذ دیواری , چیدمان آشپزخانه و کابینت و مبلمان , دکوراسیون اداری , دکوراسیون داخلی منازل مسکونی و .... ارائه می کند.

طراحی دکوراسیون

منتو دکوراسیون همراه و مرجعی حرفه ای در کنار شما در زمینه مقالات تخصصی در ارتباط با دکوراسیون , طراحی دکوراسیون و دکوراسیون داخلی و کلیه خدمات مورد نیاز جهت داشتن محیطی بهتر برای زندگی .

منتو دکوریشن مرجع تخصصی : دکوراسیون داخلی , طراحی دکوراسیون (جدیدترین مطالب تخصصی در این زمینه را در این سایت بخوانید)

دکوراسیون خانه حمید گودرزی,دکور خانه بازیگران

معمار سرشناس و شناخته شده ایرانی در این روزها درگیر کارهای طراحی و ساخت ویلایی برای حمید گودرزی, بازیگر محبوب و سرشناس ایرانی میباشد.این معمار و طراح کسی جز علیرضا تغابنی نیست.در این پروژه افرادی همچون سپیده سرفزاده,مسعود ساقی, مجید جهانگیری و پیمان نوروزی  در کنار علیرضا تغابنی در ساخت این پروژه فعالیت میکنند.

حمید گودرزی فعالیت هنری خود را با بازی در نمایش «کشتی اسپرانزا» به کارگردانی محمد رحمانیان آغاز کرد. نخستین تجربه سینمایی او، بازی کوتاهی در فیلم «سهراب» به کارگردانی سعید سهیلی بوده است.وی در طول دوران بازیگری خود در سینما و تلوزیون تجربه همکاری با کارگردانان بزرگی را داشته است.از جمله این کارگردانان میتوان به مسعود جعفری جوزانی, آرش معیریان, مسعود آب‌پرور, سعید سهیلی و بهروز افخمی اشاره کرد.از جمله کارهای موفق این بازیگر در سینما و تلوزیون میتوان به فیلم سینمایی ایران برگر, مجنون لیلی, قتل آنلاین و سریال های بچه های نسبتا بد, قلب یخی و مسافری از هند اشاره کرد. در ادامه تصاویری از این ویلای زیبا در لواسان را مشاهده خواهید کرد.

 

دکوراسیون خانه حمید گودرزی,دکور خانه بازیگران

 

 

 

 

 

 

 

منبع : میهن بنا

Author: Super User
معرفی نویسنده

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

بخش های دیگر منتو

منتو دکور  منتو عروس منتو فان  منتو سلامت