منتو دکور

منتو دکور مرجع تخصصی دکوراسیون در سراسر ایران

طراحی دکوراسیون داخلی

منتو دکوراسیون بخشی از مرکز ارائه محتوای تخصصی سایت منتو است که در زمینه دکوراسیون فعالیت میکند.

منتو دکوراسیون مقالات تخصصی در موضوعات طراحی دکوراسیون داخلی , معماری , نمای ساختمان , کاغذ دیواری , چیدمان آشپزخانه و کابینت و مبلمان , دکوراسیون اداری , دکوراسیون داخلی منازل مسکونی و .... ارائه می کند.

طراحی دکوراسیون

منتو دکوراسیون همراه و مرجعی حرفه ای در کنار شما در زمینه مقالات تخصصی در ارتباط با دکوراسیون , طراحی دکوراسیون و دکوراسیون داخلی و کلیه خدمات مورد نیاز جهت داشتن محیطی بهتر برای زندگی .

منتو دکوریشن مرجع تخصصی : دکوراسیون داخلی , طراحی دکوراسیون (جدیدترین مطالب تخصصی در این زمینه را در این سایت بخوانید)

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

 دکور حیاط و بالکن

۸. استفاده دوگانه از وسایل

 

برای دکوراسیون فضای بیرون از خانه باید تا حد امکان در هزینه ها صرفه جویی کنید. برای این منظور می توانید به طور مثال، زیر میز را به گلدان تبدیل کنید. به این ترتیب، می توانید در فضا نیز صرفه جویی کنید. البته باید گلدان و شیشه میز فاصله زیادی از هم داشته باشند تا گیاهان تنفس کنند.

 

 

۹. ایجاد فضای اختصاصی

 

برای فضای بیرون از خانه نیز باید چیدمان مبلمان را در نظر داشت. به طور مثال، در یک فضای کوچک، یک نیمکت و میز ناهار خوری در گوشه دیوار قرار دهید. برای فضاهای بزرگ تر هم از فرش و مبلمان راحتی می توانید استفاده کنید.

 

۱۰. جلوی دید را گرفتن

 

شاید دوست داشته باشید فضای نشیمن بیرون از خانه تان کاملا شخصی باشد و کسی از بیرون شما را نبیند. برای پوشاندن اطراف می توانید از انواع درختچه ها و گلدان های بزرگ استفاده کنید تابه طور زیبا و با کمک عناصر طبیعی دید دیگران را کور کرده باشید.

 

۱۱. با توجه به بودجه هزینه کنید

 

شاید یکسال دوست داشته باشید از رنگ نارنجی استفاده کنید و سال بد تصمیم بگیرید طرح راه راه برای مبلمان یا صندلی های خود استفاده کنید. برای این این تنوع و تغییرات هزینه های بالایی برایتان نداشته باشد از انواع روکش های پارچه ای استفاده کنید. برای بالکن یا حیاط باید از پارچه هایی استفاده کنید که در برابر آفتاب و دیگر شرایط جوی دوام داشته باشد.

 

۱۲. یکدست کردن طرح و رنگ روی میزها

 

گلدان های کوچک یکی از بهترین عناصر برای زیباسازی فضای بیرون از خانه، اطراف میز ناهار خوری و کنار دیگر میزها است.

 

۱۳. متصل به داخل

 

مزیت بالکن برای تبدیل شدن به فضای نشیمن دنج و زیبای بیرون از خانه، این است که در ارتباط مستقیم با خانه است. یعنی رفت و آمد بین این دو فضا آسان است.

 

۱۴. شخصیت بخشیدن به دیوار

 

دیوار در فضاهای خارج از خانه بسیار نازیبا و کسل کننده به نظر می رسد. برای فرار از این حالت می توانید از گلدان های دیواری، آثار هنری زیبا، کاشی یا سنگ کاری استفاده کنید تا شخصیتی جدید و دلنشین پیدا کند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

بخش های دیگر منتو

منتو دکور  منتو عروس منتو فان  منتو سلامت