منتو دکور

لرنو وب

منتو دکور مرجع تخصصی دکوراسیون در سراسر ایران

طراحی دکوراسیون داخلی

منتو دکوراسیون بخشی از مرکز ارائه محتوای تخصصی سایت منتو است که در زمینه دکوراسیون فعالیت میکند.

منتو دکوراسیون مقالات تخصصی در موضوعات طراحی دکوراسیون داخلی , معماری , نمای ساختمان , کاغذ دیواری , چیدمان آشپزخانه و کابینت و مبلمان , دکوراسیون اداری , دکوراسیون داخلی منازل مسکونی و .... ارائه می کند.

طراحی دکوراسیون

منتو دکوراسیون همراه و مرجعی حرفه ای در کنار شما در زمینه مقالات تخصصی در ارتباط با دکوراسیون , طراحی دکوراسیون و دکوراسیون داخلی و کلیه خدمات مورد نیاز جهت داشتن محیطی بهتر برای زندگی .

منتو دکوریشن مرجع تخصصی : دکوراسیون داخلی , طراحی دکوراسیون (جدیدترین مطالب تخصصی در این زمینه را در این سایت بخوانید)

مبل تختخواب شو و دکوراسیون داخلی شیک و زیبامبل تختخواب شو و دکوراسیون داخلی شیک و زیبا با هم ارتباط مستقیم دارند و همچنین تاثیر زیادی در طراحی فضای داخلی منزل و استفاده بهینه از فضای داخلی منزل و به خصوص منازل کوچک دارند.

در اکثر مواقع محدوديت ها باعث مي شوند تا ذهن انسان فعال تر شود و براي حل آن مشکل به دنبال راه حلي کارآمد باشد، مثلا همين فضاهاي کوچک در خانه هاي امروزي. خيلي ها فکر مي کنند حالا که ديوارهاي خانه به هم نزديک شده اند آن ها هم بايد از خيلي از مبلمان هاي شان چشم پوشي کنند، اما طراحان و معماران خلاق اين مشکل را هم حل کرده اند و با طراحي مبلمان هاي چند منظوره و مبل هاي تخت خواب شو بسياري از اين مشکل ها را حل کرده اند، شايد براي شما هم که خانه اي کوچک داريد آشنايي با انواع اين مبلمان ها جذاب باشد، پس تا انتهاي اين مطلب همراه ما باشيد تا با دنياي متفاوتي از مبلمان ها آشنا شويد.


مبل های تختخواب شو  در موقع نياز از سمت جلو، يعني همان قسمتي که کوسن ها روي آن قرار گرفته اند باز مي شوند و به تخت خواب تبديل مي شوند، معمولا اين مبل هاي تخت خواب شو عرض زيادي دارند و به عنوان سرويس خواب هم مي توانند مورد مصرف قرار بگيرند.

اگر به دنبال مبلمان هاي تخت خواب شو مدرن تري هستيد، پيشنهاد مي کنم تا از مبلمان هايي که پشتي هاي تاشو دارند استفاده کنيد، در زير اين مبلمان ها پايه هايي به صورت اهرم قرار دارد و زماني که بخواهيد از اين مبل ها به صورت تخت استفاده کنيد، تشک ها روي اين اهرم ها قرار مي گيرد.

از سويي بايد قبل از خريد دقت داشته باشيد که بافت نهايي اين نوع از مبلمان به صورتي باشد که هنگام خوابيدن روي آنها با سليقه و ذائقه شما به طور کامل هماهنگي داشته باشد. جنس پارچه مبل يکي از نکات مهمي است که بايد به آن توجه کنيد. پارچه هايي با بافت درشت يا برجسته مناسب مبل هاي تختخوابشو نيستند. اين مدل از پارچه ها با تمام زيبايي، موقع استفاده باعث آزارتان مي شوند و بعد بايد هزينه اي براي تعويض رومبلي در نظر بگيريد.به طور کل بافت هايي را که نرم و لطيف و مقاوم هستند، انتخاب کنيد. همچنين مي توانيد ملافه اي را جداگانه برگزينيد که به هنگام خواب و استراحت از آن روي تختخواب استفاده کنيد.

هنگام خريد، الگو و طرح پارچه مبلي را انتخاب کنيد که با اتاق شما هماهنگي داشته باشد، در نظر داشته باشيد تنوع طرح و بافت اين نوع مبلمان در بازار بسيار زياد است. مي توانيد انواع گل دار، راه راه، چهارخانه و مدل هاي عروسکي را بنا بر سبک اتاق و نوع کاربرد آن انتخاب کنيد.

هنگام خريد کاناپه هاي تختخوابشو به پايه هاي آن دقت کنيد. کاناپه هايي را خريداري کنيد که پايه هايش با چسب به بدنه کاناپه محکم شده باشد. آن دسته از کاناپه هايي که با ميخ به بدنه متصل مي شوند بعد از مدتي شل مي شود و باعث ناميزان شدن و لق خوردن تخت خواب مي شوند.

Author: mehman
معرفی نویسنده

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

بخش های دیگر منتو

منتو دکور  منتو عروس منتو فان  منتو سلامت