منتو دکور

لرنو وب

منتو دکور مرجع تخصصی دکوراسیون در سراسر ایران

طراحی دکوراسیون داخلی

منتو دکوراسیون بخشی از مرکز ارائه محتوای تخصصی سایت منتو است که در زمینه دکوراسیون فعالیت میکند.

منتو دکوراسیون مقالات تخصصی در موضوعات طراحی دکوراسیون داخلی , معماری , نمای ساختمان , کاغذ دیواری , چیدمان آشپزخانه و کابینت و مبلمان , دکوراسیون اداری , دکوراسیون داخلی منازل مسکونی و .... ارائه می کند.

طراحی دکوراسیون

منتو دکوراسیون همراه و مرجعی حرفه ای در کنار شما در زمینه مقالات تخصصی در ارتباط با دکوراسیون , طراحی دکوراسیون و دکوراسیون داخلی و کلیه خدمات مورد نیاز جهت داشتن محیطی بهتر برای زندگی .

منتو دکوریشن مرجع تخصصی : دکوراسیون داخلی , طراحی دکوراسیون (جدیدترین مطالب تخصصی در این زمینه را در این سایت بخوانید)

طراحی بسیار زیبای دیوار بین کابینتبرای ایجاد جذابیت و زیبایی در طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه میتوان از طرح های زیبا استفاده کرد و طراحی بسیار زیبای دیوار بین کابینت باعث جلوه زیبای آشپزخانه میشود.
آيا از کاشي و سراميک هاي ساده ي ديوار بين کابينت آشپزخانه خسته شده ايد؟ اگر دوست داريد در اين يکي دو ماه باقي مانده به ايام عيد، تغييري کوچک اما تأثير گذار در دکوراسيون داخلي منزل خود ايجاد کنيد، پيشنهاد چيدانه به شما اين است که خيلي ساده و کم هزينه با اين ايده هاي خلاقانه براي ديوار بين کابينت، هم آشپزخانه ي خود را از حالت يکنواخت هميشگي در آوريد و هم يک برجستگي خيره کننده در آن ايجاد کنيد. اين بار نيز از شما دعوت مي کنيم با ما و اين ايده هاي تحسين برانگيز همراه باشيد...
در دنياي امروز استفاده از مواد مصنوعي روز به روز رواج بيشتري يافته است. يکي از ويژگي هاي اين مواد، رفع ايرادهاي احتمالي موجود در مواد طبيعي و توليد آنها با توجه به نيازهاي موجود و همچنين بالا بردن کارايي آنهاست.

طرح کندوي عسل براي ديوار بين کابينت آشپزخانه

تايل هاي شش گوشه جديد نيستند و شما احتمالا زياد آن ها را ديده ايد اما چيدماني به اين شکل و به رنگ چوب طبيعي، چيز معمولي نيست. اين تايل هاي شش گوشه با الگوي کندوي عسل و متمرکز شدن در بالاي نقاط اصلي کار در آشپزخانه يعني بالاي اجاق گاز و سينک به جاي کل ديوار، بسيار زيبا جلوه کرده اند.

ديوار بين کابينت آشپزخانه با کاغذ ديواري سياه و سفيد

اين کاغذ ديواري سياه و سفيد با الگوي شلوغش، کابينت سفيد براق و کفپوش تيره ي اين آشپزخانه ي معاصر را به هم متصل کرده است. براي حفاظت از کاغذ ديواري به عنوان ديوار بين کابينت، آن را با شيشه ي حرارت ديده بپوشانيد. اين کار به شما اين امکان را مي دهد که هروقت خواستيد شيشه را برداريد، کاغذ ديواري را عوض کنيد و شيشه را به جاي خود بازگردانيد که هزينه ي آن بسيار کمتر از کاشي کردن مجدد آن است.

يکي از اين مواد که امروزه موارد کاربرد زيادي يافته است سطوح کورين مي باشد. سطوح کورين کاملا از اکريليک تشکيل شده اند که با توجه به تنوع رنگ و ابعاد و اندازه هاي مختلف دامنه وسيعي را تشکيل مي دهند. ظاهر بسيار زيبا، دوام بالا، ضد لک و خش بودن، قابليت شستشوي راحت، ضد زنگ و ضد پوسيدگي بودن و مقاومت در برابر ضربه و حرارت از ويژگي هاي بارز اين محصول بوده که باعث شده اند روز به روز بر دامنه کاربرد آن افزوده شود.

از آنجاييکه اين سطوح بدون هرگونه خلل و فرج و درز مي باشند و همچنين به راحتي قابل شستشو بوده و خواص و ظاهر خود را پس از شستشو از دست نمي دهند، محلي براي رشد ذرات ريز ميکروسکوپي و باکتري روي آنها باقي   نمي ماند. به همين دليل از اين پوشش در آشپزخانه، کانتر بيمارستان و آزمايشگاه، مراکز تحقيقاتي و صنايع غذايي، رستوران ها، ميزهاي اداري، دکور فروشگاه ، کابينت سرويس بهداشتي و... مي توان به راحتي استفاده کرد.

از ديگر ويژگي هاي اين محصول شکل پذيري آن است که اين قابليت باعث مي شود اين پوشش دقيقا بر اساس محل مورد استفاده طراحي و ساخته شود و زيبايي محيط اطراف خود را دو چندان کند.

قابل ذکر است در صورت نياز اين سطوح به راحتي تعمير شده و اين امکان وجود دارد که هر چند سال يکبار پوليش خورده و کليه سطوح آن کاملا براق و صيقلي شوند.

Author: mehman
معرفی نویسنده

دیدگاه‌ها  

0 عسل
سلام
من اصلا از سایتتون راضی نیستم.مطالبتون اصلا جدید نمیشه

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

بخش های دیگر منتو

منتو دکور  منتو عروس منتو فان  منتو سلامت