منتو دکور

لرنو وب

مطالب جذاب

زیباترین و عجیب ترین مدل های لامپ برای دکوراسیون+تصاویر

لامپ های زیبا در دکوراسیون,لامپ در دکوراسیونمنابع نور مصنوعی اهمیت و جایگاه زیادی امروزه در علم و دکوراسیون دارند.به عنوان یک قاعده روشنایی فضا امروزه مورد توجه همگان است.وب سایت تاپ ناپ: منابع نور مصنوعی اهمیت و جایگاه زیادی امروزه در علم و دکوراسیون دارند.به عنوان یک قاعده روشنایی فضا امروزه مورد توجه همگان است.طراحان بااستفاده از انواع روش ها و تکنیک تجسم ایده های منحصر به فرد محصولات شیک ودر خور توجهی برای دوستاران این هنر تهیه و به بازار عرضه نموده اند.

عجیب ترین ساختمان های دنیا!

عجیب ترین ساختمان های دنیا,طراحی ساختمان خاصساختمان‌های استاندارد با چهار دیوار و یک سقف صاف، اما گاهی از این ظاهر یکنواخت و همیشگی آن‌ها خسته می‌شویم. در این میان، معماران نیز با ارائه‌ی طرح‌های متفاوت و جالب، تنوعی در ساختمان‌ها ایجاد می‌کنند تا خلاقیت و نبوغ خود را به نمایش بگذارند. برای دیدن چند ساختمان با ظاهری متفاوت و جالب با کجارو همراه باشید.ساختمان‌هایی که در این فهرست با آنها آشنا می‌شوید قوانین معمول معماری و طراحی ساختمان را کنار زده‌اند و ظاهر متفاوت و جالبی دارند که آنها را از سایر بناهای معمول، متمایز می‌کند.

طولانی ترین و ترسناک ترین پل شیشه ای جهان در چین

 ترسناک ترین پل جهان,پل شیشه ایمهندسین چینی به تازگی ایده ای جدید را پیاده کرده اند که در جای خود بسیار جالب است. اگر از ارتفاع نمی ترسید قطعا پل شیشه ای چین یکی از جاذبه های جالب و دیدنی برای شما خواهد بود.یکی از جاذبه های جدید کشور چین که قرار است توسط شرکت معماری به نام هیم دوتان ساخته شود  پل شیشه ای شفافی است که میان دو قله سنگی و در عرض دره ای موسوم به گرند کنیون شهر Zhangjiajie قرار خواهد گرفت.

ویلایی برای یک بازیگر!!! “منزل حمید گودرزی”

دکوراسیون خانه حمید گودرزی,دکور خانه بازیگران

معمار سرشناس و شناخته شده ایرانی در این روزها درگیر کارهای طراحی و ساخت ویلایی برای حمید گودرزی, بازیگر محبوب و سرشناس ایرانی میباشد.این معمار و طراح کسی جز علیرضا تغابنی نیست.در این پروژه افرادی همچون سپیده سرفزاده,مسعود ساقی, مجید جهانگیری و پیمان نوروزی  در کنار علیرضا تغابنی در ساخت این پروژه فعالیت میکنند.

بخش های دیگر منتو

منتو دکور  منتو عروس منتو فان  منتو سلامت