منتو دکور

لرنو وب

دیوارپوش چرمی استفاده از دیوارپوش های چرمی,انتخابی سخت در دکوراسیون خانه


دیوار ها از عناصر اصلی منازل است که برای زیبا تر به نظر رسیدن آنها باید چند نکته را در نظر داشت ،نکاتی مانند : نوع کاربری دیوار ،مقدار بودجه و سبک مبلمان بستگی دارد که با ترکیب این نکات و باتوجه به ذوق و سلیقه افراد میتوان دیوارپوش ها را انتخاب کرد .
دیوارپوش های چرمی امروزه در طرح ها و انواع متنوع در بازار عرضه میشوند و شما میتوانید با سلیقه و با توجه به نکات گفته شده دیوارپوش مخصوص خود را انتخاب کرده و خانه ی خود را اختصاصی کنید . دیوارپوش های چرمی به شکل های رول،پنل و تایل چرمی

هستند .
مدل رولی که مانند کاغذ دیواری نصب میشوند و این دیوارپوش ها زمانی کاربرد دارند که لازم باشد کل دیوار را پوشش دهید اما اگر بخواهید قسمتی از دیوار را طراحی کنید میتوانید از دیوار پوش های چرمی که به صورت پنل و تایل تولید میشوند استفاده کنید .محل مناسب نصب دیوارپوش های چرمی :

از آنجایی که دیوار پوش های چرمی سنگین و گیراست بهتر است تمام نقاط و تمام دیوارها را با دیوارپوش های چرمی نپوشانید .
بهتر است دیوارپوش های چرمی را در نقاطی مانند : پشت تلوزیون ،بالای تخت خواب و نقاطی در پذیرایی که نقاط کانونی هستند و لازم است بهتر دیده شوند از این دیوارپوش ها استفاده کنید .

 

دیوارپوش چرمی


 رنگ و طرح مناسب دیوارپوش های چرمی :

دیوارپوش های چرمی با طرح ها رنگ های متفاوتی موجود است. تنوع این دیوارپوش ها به قدری بالاست که گاهی با پنل های کامپوزیتی و کاغذ دیواری اشتباه گرفته میشوند .
انواعی از دیوارپوش های چرمی که به صورت پنل های سه بعدی ارائه داده میشوند دارای نگین و یا سنگ های زیبایی ست که زیبایی این دیوارپوش ها را چند برابر میکند و به دلیل اینکه در این دیوارپوش ها بازتاب نور کم است ،نورپردازی کمک میکند تا فضا از یکنواختی خارج شود.

 

دیوارپوش چرمینحوه نصب دیوارپوش های چرمی :

به طور کلی برای نصب هر دیوار پوشی باید زیر سازی مناسب انجام بگیرد .اگر از دیوارپوش های چرمی رولی استفاده میکنید باید زیر سازی دیوار مانند زیرسازی کاغذ دیواری باشد و میتوانید با خیال راحت نصب را به نصاب ها بسپارید .
اما درصورتی که از کامپوزیت ها و یا پنل ها استفاده میکنید باید از نصاب پنل ها ی کامپوزیتی کمک بخواهید زیرا این نوع دیوارپوش به دیوار پیچ و رول پلاک میشوند .


مزایای دیوارپوش ها چرمی :

نصب آسان
عایق صوتی و حرارتی
طراحی در ابعاد و اندازه‌های متفاوت
تنوع در رنگ و طرح
مناسب با سبک مدرن و کلاسیک

Author: Super User
معرفی نویسنده

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

بخش های دیگر منتو

منتو دکور  منتو عروس منتو فان  منتو سلامت