منتو دکور

تابلو های بسیار زیبا در طراحی دکوراسیون داخلی منزلاستفاده از تابلو های زیبا در طراحی دکوراسیون داخلی منزل جلوه بی نظیری به فضای داخلی منزل می بخشند و تابلو های بسیار زیبا در طراحی دکوراسیون داخلی منزل تاثیر زیادی در زیبایی منزل دارند. وقتي وارد خانه مي شويد يکي از اولين قسمت هاي دکوراسيون منزل که توجه را به خود جلب مي کند، ديوارها و بويژه تابلوها مي باشند.
از آنجايي که ديوارها گسترده ترين سطوح منزل مي باشند، ميزان تاثيرگذاري آنها بر دکور ساير سطوح خانه بيشتر از ساير قسمت هاست. بعلاوه امکان هماهنگ کردن رنگ تابلوها با ساير قسمت هاي خانه به اهميت نقش اين اجزا در طراحي منزل مي افزايد.
حتما برای شما هم پيش آمده، وارد فضايي شده باشيد که با نهايت دقت و لوکس ترين لوازم تزيين شده، اما هيچ تدبيري برای نصب ديوارکوب ها انديشيده نشده باشد. در چنين شرايطي مي توان با بهره گيري از تابلوهاي متناسب اين خلاء را رفع کرد.

معمولا در انتخاب تابلوها بيشتر به نقش تزئيني آنها توجه مي گردد در حالي که تاثير آنها در تغيير فضا و حال و هواي محيط خانه و در نتيجه روح و روان ساکنان نبايد ناديده گرفته شود.
موضوع پرداخت شده در تابلو، رنگ هاي به کار رفته و حتي قاب مورد استفاده از عوامل بسيار مهم در انتخاب يک تابلو برائ دکوراسيون منزل مي باشند. صرف نظر از اين تاثيرات گاهي نقش هاي کاربردي عظيم تري نيز به تابلوها محول مي گردد. از جمله مي توان تغيير ابعاد ظاهري فضا را نام برد.

يکي از را ه حل هايي که به خوبي مي توانيم به فضاي داخلي خود جلوه ببخشيم استفاده ي به جا و مناسب از تابلوها در فضاي داخلي مي باشد، محل مناسب يک تابلو کجاست؟! اين سوال بسيار بزرگي است که نبايد آن را ناديده بگيريم، قاعده و قانوني براي شما وضع نمي کنم، قاعده ي طراحي من، آن عنصري است که شما بي نهايت آن را دوست مي داريد،يک تابلو مي تواند در راهروي ورودي شما، در رخشوي خانه، و يا حتي در حمام شما قرار بگيرد آنچه مهم است اين است که شما دوست داريد آن اثر هنري را در کجاي خانه ي خود پيش رو داشته باشيد.

موضوع ديگري که از ديدگاه خيلي ها ناپيدا مي مانند ابعاد و اندازه ي تابلوهاست، براي ديوار هاي بزرگ نبايد از تابلوهاي کوچک استفاده کرد مگر آنکه آنها را در ترکيب با هم نصب کنيد و لذت ببريد، و همين طور يک ديوار کوچک و تابلوي بزرگ در نماي خانه ي شما بي قواره جلوه مي کند. پس مقياس و تناسبات را در نصب تابلو هاي خود در نظر بگيريد.

يک تابلو يا اثر هنري خواه عکسي به يادگار باشد يا پرتره ها ي از پاپلو پيکاسو همه و همه براي زينت بخشي به فضاي خانه ي شما و روح بخشي به آن آمده اند، پس بايد با فضاي شما در هماهنگي کامل باشند و يا داراي يک تضاد شيرين. سادتر بگوييم به رنگ و بافت و اندازه ي تابلوي خود دقت کنيد شايد ترکيب رنگ هاي آن مکمل مبلمان خنثي شما باشد و فضاي خانه ي شما را دگرگون کند.

Author: mehman
معرفی نویسنده

دیدگاه‌ها  

0 shahin
سلاام واقعا تابلوهای شیک و زیبا تاثیر زیادی در زیبایی دکوراسیون داخلی منزل دارد مطلب خوبی بود نکات جالب و اصولی رو گوش زد کرده بود

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

بخش های دیگر منتو

منتو دکور  منتو عروس منتو فان  منتو سلامت