منتو دکور

کمد و اتاق لباس در طراحی داخلی زیبا و منحصربفردکمد و اتاق لباس در طراحی داخلی زیبا و منحصربفرد منزل تاثیر بسیار زیادی دارد و در نظم و ترتیب بخشیدن به فضای داخلی منزل کمک میکند. نظم و ترتيب بخشيدن به کمد ها در دکوراسيون منزل نقش مهمي دارد و بايد مرتب کردن کمد ها را در برنامه طراحي داخلي منزل گنجاند.
ترکيب بندي زيبا و منحصربفرد کمد تاثير زيادي در منظم و مرتب بودن منزل دارد و مرتب کردن کمد لباس ها نقش مهمي را در دکوراسيون زيباي منزل بر عهده دارد.
اگر هر روز صبح هنگام آماده شدن براي رفتن به محل کار، با ديدن کمد لباس نامرتب خود تصميم مي گيريد شب آن را تميز و مرتب کنيد اما هرگز اين اتفاق نمي افتد، شايد اين روزها و نزديک شدن به سال نو بهانه ي خوبي براي نو کردن کمد تان نيز باشد. اين نو کردن مي تواند شامل افزودن نظم دهنده هاي جديد به کمد يا رنگ آميزي آن به رنگي برجسته و چشم گير باشد.

با ايده هاي ما همراه باشيد تا کمد لباس تان را به عنصري تبديل کنيم که نه تنها ديگر لباس هاي تلنبار شده را در آن نخواهيد ديد، بلکه از ديدن چنين عنصر برجسته اي در دکوراسيون منزل تان بسي لذت نيز خواهيد برد.

خلاقيت در کمد و اتاق لباس
شما مي توانيد اتاق لباس رويايي خود را در فضاهاي بي استفاده ايجاد کنيد. اگر اتاق زيرشيرواني يا يک انباري داريد که وسايل اضافي تان را در آن نگهداري مي کنيد، مي توانند با يک طراحي خلاقانه و هوشمندانه کمدها و قفسه ها به اتاق لباس شما تبديل شوند که علاوه بر لباس ها، وسايل اضافي ديگر را نيز در خود جاي دهند.

مخزن مخفي
پشت لباسهاي آويزان، ته كمد( در جايي از كمد كه بلا استفاده است) يك جا لباسي با قلاب‌هاي جفت دار مي‌‌توانيد نصب كنيد تا محلي براي آويزان كردن كمربندها، شال‌ها باشد.

يك كمدشيك كه به راحتي مي‌‌توان جلوي آن قدم زد
اگر مي‌‌خواهيد تصميم بگيريد كه چه چيزي را نگه داريد و چه چيزي را نمي خواهيد با قدم زدن در جلوي اين كمدها در محدوده‌هاي 5/2 مترياين سوال‌ها از خود بپرسيد: آيا اين اندازه است؟ آيا اين را مي‌‌پوشي؟ آيا با اين خوش قواره به نظر مي‌‌آيي؟
اگر جواب شما به هركدام از اين سوال‌ها نه بود حالا به اين فكر كنيد كه چه طوري از دست آن خلاص شويد.

طراحي بسيار شيك و اساسي
با حذف در‌ يكي از طبقه‌هاي كمد شخصي تان آن را به حالت روباز تغيير دهيد . ويك آيينه كوچك رابه ديوا ر تكيه دهيد و يك سري از وسايل و يادگاري‌هايتان را مقابل آن بگذاريد.
همچنين بهترين جا براي نگه داشتن عطرها و ادكلن‌هايتان مي‌‌باشد. براي اينكه كمدها معمولاَ تاريك و سرد هستند و شما مي‌‌توانيد به راحتي از آن استفاده كنيد وقتي كه لباس مي‌‌پوشيد.

سيستم هاي مقرون به صرفه در طراحي کمد لباس
سيستم هاي نظم دهنده ي ارزان اکنون در بازار به فراواني يافت مي شوند. حتما نيازي به طراحي کمد هاي آنچناني نيست تا بتوانيد يک اتاق لباس کامل داشته باشيد. استفاده از اين سيستم ها روي يک ديوار خالي مي تواند فضاي موردنياز شما را فراهم کند.

قفسه هاي لباس در راهرو
نور طبيعي، چراغ هاي آويز سنتي و رانر جذاب کف از چيزهايي هستند که اين راهرو را براي تعبيه ي قفسه هاي ديواري لباس مناسب کرده اند. اين فضا با وجود تنگ بودن به دليل نور کافي و رنگ مناسب و همچنين انتخاب قفسه هاي باز، دلگير و خفه به نظر نمي رسد.

Author: mehman
معرفی نویسنده

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

بخش های دیگر منتو

منتو دکور  منتو عروس منتو فان  منتو سلامت