منتو دکور

استفاده از فنگ شویی در دکوراسیون آپارتمانبا استفاده از فنگ شویی در دکوراسیون آپارتمان میتوانید جلوه ای بی نظیر به طراحی دکوراسیون فضای داخلی منزل خود ببخشید. شايد متوجه شده ايد که که آپارتمان شما از لحاظ تقسيم انرژي با تصاوير ايده آل فنگ شويي همخواني ندارد. امروز در این مطلب مي خواهيم چند ابزار کمکي ساده را به شما معرفي کنيم تا بتوانيد به راحتي و بدون صرف مخارج زيادي مصرف بي رويه انرژي را کاهش دهيد يا در صورت لزوم بر آن بافزاييد، پس با ما همراه باشيد تا اين راه کارها را با هم مرور کنيم.
هرفرد ديدگاه خاصي در رابطه با زيبايي دارد. بنابراين به احساس دروني خود اعتماد کنيد، و طرحي را که خود مي پسندين به عنوان تابلوهاي خود انتخاب کنيد، اما به چند نکته در خريد تابلوها دقت کنيد، از قاب هاي شيشه اي اجتناب کنيد و به جاي آن ها قاب هايي از جنس چوب يا فلز تهيه کنيد. تابلوهايي با موضوع مثبت انتخاب کنيد، تابلوهاي با رنگ هاي تيره کسل کننده اند پس براي اتاق خواب ها مناسب نمي باشند.

براساس قواعد فنگ شويي قرار گرفتن اجسام نوک تيز در خانه مي تواند موجب از بين رفتن کانون انرژي هاي مثبت در خانه شود. به اين ترتيب کارشناسان همواره به مردم توصيه مي کنند هنگام خريد مبلمان، ميز و هر وسيله ديگري براي خانه سراغ مبلمان يا وسايلي بروند که گوشه ها و زاويه هاي تيز نداشته باشند. اين گروه حتي بر اين باورند که براي انتخاب گلدان آپارتماني گياهاني که برگ هاي آنها بدون زاويه، گرد و منحني هستند در مقايسه با گياهاني که برگ هاي زاويه دار و تيز دارند، ارجحيت دارند.

آينه ها يکي از مهمترين عناصر موجود در فضاي داخلي مي باشند که انرژي هاي مثبت را در فضا منعکس مي کنند . شکل آينه ها در فضا بسيار مهم است در فنگ شويي آينه هاي مسطح و محدب بسيار مورد استفاده است ، آينه هاي محدب انرژي هاي منفي و مخرب را از بين مي برد و از طرفي انرژي هاي مثبت را به سمت گوشه ها و زوايايي که انرژي نمي گيرند سوق مي دهند. در فنگ شويي آينه هاي هشت ضلعي جايگاه ويژه اي دارد، قاب هاي هشت وجهي انرژي مثبت را تقويت مي کنند و قاب هاي گرد به حفظ انرژي مثبت در فضا بيشتر کمک مي کنند. حضور آينه ها را در فضاهاي کوچک نيز بيشتر جدي بگيريد چرا که آينه هاي مسطح اين فضاها را بزرگ تر جلوه مي دهد.

يکي ديگر از مهم ترين قواعد فنگ شويي حفظ سرمايه و پس انداز خانواده به عنوان پشتوانه مالي اهالي منزل است که مهم ترين اصل براي رسيدن به آن پيشگيري از هدر رفتن آب در خانه محسوب مي شود. چيني ها بر اين باورند که چکه کردن شيرهاي خانه به معناي هدر رفتن ثروت و پس انداز خانه محسوب مي شود، بنابراين هر ماه يک بار، لوله کشي شيرآلات خانه تان را بررسي کنيد و مطمئن باشيد که شير آب آشپزخانه، دستشويي، حمام و شير حياط چکه نمي کند. با چکه کردن شير آب، پس انداز شماست که صرف پرداخت قبض آب تان مي شود.

Author: mehman
معرفی نویسنده

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

بخش های دیگر منتو

منتو دکور  منتو عروس منتو فان  منتو سلامت