منتو دکور

دکوراسیون و طراحی دکوراسیون داخلی

مبلمان و فرش ست در طراحی دکوراسیون منزل

مبلمان و فرش ست در طراحی دکوراسیون منزلطراحی دکوراسیون منزل دارای ترفندهای زیادی است ؛ اگر میخواهید طراحی دکوراسیون بسیار زیبایی برای منزل خود داشته باشید از مبلمان و فرش ست در طراحی دکوراسیون منزل استفاده کنید. اگر مايل هستيد در فضاي داخلي خانه خود تفاوت ايجاد کنيد، مي‌توانيد تمام رنگ‌هايي که براي دکوراسيون منزل‌تان انتخاب کرده‌ايد را در هر سه عنصر پرده، فرش و مبل به کار ببريد. اين کار مهارت زيادي مي‌خواهد اما اگر نتيجه خوب از آب درآيد، بسيار هيجان‌انگيز است. مي‌توانيد چند مبل با رنگ‌هاي مختلف و فرشي با توناژهاي رنگي متفاوت و پرده‌اي از ترکيب رنگ‌هاي مختلف را در کنار هم ست کنيد.

اگر از رنگ سفيد براي ديوارها و سقف فضاي‌تان استفاده کرده‌ايد براي از بين بردن حس کسالت و يکنواختي فضا مي‌توانيد از يک رنگ واحد و پرجلوه براي پرده، کوسن‌ها و فرش اتاق‌تان استفاده کنيد. اما دقت کنيد رنگ‌ها نبايد دقيقا يکسان باشند.

ادامه مطلب...

ست کردن بسیار زیبای مبلمان و فرش

ست کردن بسیار زیبای مبلمان و فرشست کردن مبلمان و فرش در طراحی دکوراسیون داخلی منزل از اهمیت زیادی در زیباتر جلوه دادن فضای داخلی منزل دارد و ست کردن بسیار زیبای مبلمان و فرش شامل برخی قوانین است. قوانین، قوانین و باز هم قوانین؛ تمام لذت کارهایی که باید شاد، الهام‌بخش و حتی بدون ‌برنامه باشند را از ما می‌گیرند. پس از کجا باید بدانیم که از کدام قانون پیروی کنیم و از کدام پیروی نکنیم؟ در این مطلب ما می‌خواهیم دستورالعمل‌هایی را در مورد ست کردن رنگ ها پرده و فرش و مبلمان در دکوراسیون داخلی با شما در میان بگذاریم و به شما بگوییم بهتر است به کدام‌ یک عمل کنید یا اصلا از قانون‌های من درآوردی خودتان پیروی کنید.
اگر برای دکوراسیون منزل مبلمانی با رنگ‌های روشن را در نظر گرفته‌اید، بهتر است برای روح بخشیدن به دکوراسیون داخلی اتاق‌تان از رنگ‌های شاد برای پرده یا فرش استفاده کنید. اما دقت داشته باشید فقط یکی از این دو عنصر را با رنگ‌های متضاد و خیلی چشمگیر انتخاب کنید.

ادامه مطلب...

طراحی دکوراسیون پذیرایی های کوچک

طراحی دکوراسیون پذیرایی های کوچکبا رعایت برخی نکات ساده میتوانید تغییر زیادی در طراحی دکوراسیون داخلی منزل و طراحی دکوراسیون پذیرایی های کوچک به وجود آورید. طراحي دکوراسيون اتاق پذيرايي در خانه هاي کوچک داراي تکنيک ها و ويژگي هاي بسيار ظريفي است. ما بايد با توجه به ابعاد محدود و فضاي کم دکوراسيوني در اتاق پذيرايي طراحي کنيم که بتواند شرايط پذيرايي از مهمانان ما را به خوبي دارا باشد. دور از ذهن نيست اگر بگوييم اتاق پذيرايي در نگاه بسياري از مهمانان ويترين خانه ي ماست و ايجاد طراحي زيبا و با سليقه براي دکوراسيون اتاق پذيرايي به گونه اي نشانگر نظم و شخصيت اعضاي خانواده مخصوصا بانوي خانه است. اولين قدم در طراحي دکوراسيون اتاق پذيرايي، فهرست کردن لوازمي که ممکن است در طراحي خود از آن ها استفاده نماييد، است. به فهرست خود نگاه کنيد و با قلم دور لوازم ضروري که امکان تعويض و يا کنار گذاشتن آن ها مانند مبلمان و… وجود ندارد را خط بکشيد.

ادامه مطلب...

تکنیک های دکوراسیون منزل آرامش بخش

تکنیک های دکوراسیون منزل آرامش بخشتکنیک های دکوراسیون منزل آرامش بخش به شما در طراحی منحصربفرد و آرامش بخش منزل خود کمک میکند.

جان بخشیدن به حال و هوای خانه کار دشواری است، اما با این وجود خیلی از مکان ها دارای حسی هستند که به محض قدم گذاشتن به داخل از درب ورودی، شما آن را احساس می کنید. این حس ممکن است مثبت – نظم، شادی یا آرامش – یا با یک راهروی نامرتب و نورپردازی ضعیف منفی باشد. اکثر ما خواستار آن هستیم که بعد از یک روز کاری شلوغ به خانه ای آرام و پر از آسایش بازگردیم، اما رمز آسایش و آرامش خانه در چیست؟ این مطلب می خواهد با ترفندهایی ساده برای دکوراسیون داخلی منزل به این سوال پاسخ گوید. با ما همراه باشید...

ادامه مطلب...

بخش های دیگر منتو

منتو دکور  منتو عروس منتو فان  منتو سلامت