منتو دکور

دکوراسیون و طراحی دکوراسیون داخلی

طراحی و تزیین دکوراسیون سرویس بهداشتی

طراحی و تزیین دکوراسیون سرویس بهداشتی طراحی و تزیین دکوراسیون سرویس بهداشتی در طراحی دکوراسیون داخلی منزل باید مورد توجه قرار گیرد و به زیبایی دکوراسیون سرویس بهداشتی را تزیین کرد.در خانه هاي کوچک که فضاي حمام و سرويس بهداشتي در دل يکديگر قرار دارند، نياز به جداکننده هاي فضايي مانند پرده هاي حمام و ديوار هاي شيشه اي هم بيشتر مي شود.اما آيا تا به حال به اين فکر کرده ايد که هر کدام از اين جدا کننده ها چه مزيت ها و چه معايبي دارند؟ ما در اين مطلب همه اين نکات را به شما خواهيم گفت و کمکتان خواهيم کرد تا انتخاب درستي براي حمام و سورويس بهداشتي هاي تان داشته باشيد. براي دکوراسيون سرويس بهداشتي ترفندهايي وجود دارد که با رعايت آنها مي توانيد به نتيجه ايي تضمين شده و مطلوب برسيد بدون اينکه محدوديت فضا آزارتان بدهد.

پس تا انتهاي اين مطلب کاربردي با ما همراه باشيد.

ادامه مطلب...

دکوراسیون سرویس بهداشتی وحمام

داشتن سدکوراسیون سرویس بهداشتی وحمامرویس بهداشتی و حمام زیبا در طراحی دکوراسیون منزل بسیار مهم است و دکوراسیون سرویس بهداشتی وحمام از مهمترین نقاطی است که باید به دکوراسیون آن توجه داشت. اغلب ما عمده وقت و هزينه و خود را براي زيبايي و تزئين فضاهاي عمومي تر مثل نشيمن و اتاق خواب قرار مي دهيم و فضاهاي خصوصي تر خود را از ياد مي بريم، هيچ قاعده و قانوني نيست که فضاي خصوصي تر مثل سرويس هاي بهداشتي را نبايد تزئين کرد! چه اشکالي دارد که اين فضاها را نيز به زيبايي يک نشيمن مجلل تزئين کنيم! امروز مي خواهيم با ترفند هاي ساده براي تزئين سرويس هاي بهداشتي آشنا شويم با ما همراه باشيد.
براي داشتن يک سرويس بهداشتي زيبا کافي است کاشي هاي سرد هميشگي را تغيير دهيد، مي توانيد کاشي ها ي خود را رنگ نماييد و از دو بافت متفاوت براي ديوارهاي خود استفاده کنيد، با تغيير رنگ و بافت کاشي ها مي توانيد فضاي سرويس بهداشتي خود را از حالت هميشگي خارج کنيد.

ادامه مطلب...

طراحی سرویس بهداشتی شیک و زیبا

طراحی سرویس بهداشتی شیک و زیباتوجه به دکوراسیون سرویس بهداشتی اهمیت زیادی دارد و طراحی سرویس بهداشتی شیک و زیبا را میتوان با رعایت برخی نکات ساده به ارمغان آورد. سرويس بهداشتي يکي از مکان هايي است که در طراحي دکوراسيون خانه توجه چنداني به آن نمي شود. اما اين پنهان بودن از عموم دليل خوبي براي کم توجهي به اين مکان نيست. سرويس بهداشتي خانه يکي از بهترين محيط ها براي طراحي آزادنه است و مالکان خانه مي توانند با دست بازتري به طراحي دکوراسيون مورد نظر خود بپردازند. البته سرويس بهداشتي کوچک يکي از چالش برانگيزترين فضاها براي دکوراسيون است. اما براي دکوراسيون سرويس بهداشتي کوچک ديگر نکات و روش هايي وجود دارد تا بتوان به نحو احسنت از فضا استفاده کرد و دکوراسيوني زيبا و در عين حال کاربردي داشت. بايد حساب شده عمل کنيد و از سانت سانت فضا استفاده بهينه بکنيد تا هيچ قسمتي از آن به هدر نرود. از جمله چالش هاي بزرگ در دکوراسيون سرويس بهداشتي تعيين جاي قرار گيري تولت و سينک روشويي در فضا است.

ادامه مطلب...

تکنیک های طراحی زیبای سرویس بهداشتی

تکنیک های طراحی زیبای سرویس بهداشتی استفاده از تکنیک هایی برای طراحی دکوراسیون سریس بهداشتی از مهمترین نکات در طراحی دکوراسیون داخلی منزل و به خصوص سرویس بهداشتی است.

رنگ حتی برای دکور حمام و توالت هم از اهمیت بالایی بر خوردار است. توصیه می شود برای حمام های کوچک از رنگ های روشن استفاده کنید تا فضا بزرگتر به نظر بیاید. همچنین استفاده از رنگ های مورد علاقه و کاشی های طرح دار محیط را آرامش بخش ترو گرم تر نشان می دهد. توجه داشته باشید در توالت تمام سرویس با هم هماهنگ باشد. مثلا سرویس دسشویی‏، آینه و سطل زباله همگی ترکیبی از رنگ های سفییکی از مکان هایی که در طراحی و دکوراسیون منزل کمتر مورد توجه قرار می گیرد، سرویس های بهداشتی هستند.

ادامه مطلب...

بخش های دیگر منتو

منتو دکور  منتو عروس منتو فان  منتو سلامت