منتو دکور

دکوراسیون و طراحی دکوراسیون داخلی

ایده هایی برای دکوراسیون تخت خواب

تخت خواب

هماهنگی دکوراسیون تخت خواب با وسایل اتاق

برای ایجاد دکوراسیون معاصر، ملحفه و روتختی ای را انتخاب کنید که از نظر رنگ و طرح با خطوط مستقیم و صاف و سبک معاصر وسایل و چیدمان اتاق خواب شما هماهنگی داشته باشد. برای این کار الگوهای ملحفه ها را به دو نوع متضاد و یک نوع ساده محدود کنید.

 

ادامه مطلب...

آشنایی با دکوراسیون وسایل

دکوراسیون بر اساس آن‌چه موجود دارید، کار آسانی است. با وسایل معمولی و کار روی آن‌ها و انجام چند روش ساده و در عین حال جدید تغییر دکوراسیون دهید.

 

1- از عکس‌های خانوادگی استفاده کنید

تصاویر به یادماندنی و عکس‌های خانوادگی را هماهنگ کرده، یک جا قرار دهید. از بعضی عکس‌ها پرینت بزرگ‌تر بگیرید. از قاب‌های موجود استفاده کنید. برای هماهنگی بیش‌تر آن‌ها را همرنگ یا قاب‌های مشکی ارزان قیمت تهیه کنید.

 

2- درهای کابینت را بردارید

در دکوراسیون گاهی حذف به اندازه اضافه کردن کارساز است. سری به داخل کابینت بزنید و ببینید وسایل موجود در آن ارزش به نمایش گذاشته شدن دارند؟

ممکن است داخل کابینت‌ها نیاز به رنگ شدن داشته باشد. درها را بردارید. سوراخ‌ها را با بتونه و رنگ بپوشانید. ظروف و شیشه‌های مورد علاقه را انتخاب و مواد غذایی (ماکارونی، آرد و برنج) را داخل آن‌ها بریزید.

 

ادامه مطلب...

10 راه برای تغییر دکوراسیون خانه

وقتی صحبت از تغییر دکوراسیـون خانه به میان می‌آید، منظور لزوما تغییر تمام وسایل و تغییرات کلی نیست. بلکه می‌توان با بودجه محدود هم تغییرات قابل‌توجهی ایجاد کرد و حال‌وهوای خانه را به کلی عوض کرد.

 

ادامه مطلب...

نکات ظریف در دکوراسیون منزل

همه دوست دارند خانه‌ای کامل و ایده‌ال داشته باشند.

 

خانه حریم شخصی است و بعد از یک روز کاری پراسترس طبیعی است که بخواهیم در جایی آرامش‌بخش باشیم و این اساس دکوراسیون است. دکوراسیون نکات ظریفی دارد که در ذیل با مهم‌ترین آن‌ها آشنا می‌شوید.

 

1- تجسم کنید

 

مرحله اول تجسم است. برای طراحی اتاق‌پذیرایی لازم نیست عینا از مجلات دکوراسیون کپی‌برداری کنید. در ذهن خود مجسم کنید که دوست دارید خانه شما، دکورها، دیوارها و تابلوهای آن چطور باشد. تجسم تک‌تک اتاق‌ها، کار طراحی و دکوراسیون را برای شما آسان‌تر می‌کند.

 

ادامه مطلب...

بخش های دیگر منتو

منتو دکور  منتو عروس منتو فان  منتو سلامت