منتو دکور

دکوراسیون و طراحی دکوراسیون داخلی

دکوراسیون بسیار جذاب اتاق غذاخوری

طراحدکوراسیون بسیار جذاب اتاق غذاخوری ی دکوراسیون اتاق غذاخوری از مهمترین مکانها در طراحی فضای داخلی منزل به شمار می رود و دکوراسیون بسیار جذاب اتاق غذاخوری تاثیر زیادی در طراحی زیبا و منحصربفرد منزل دارد. در طراحي اتاق يا ميزناهارخوري مي توانيد از دارايي ها شخصي يا خانوادگي خود استفاده کنيد. به طور مثال، از صندلي پدربزرگ که به شما به ارث رسيده است مي توانيد بهره بگيريد. البته براي سازگاري آن با ميز و صندلي ها، بهتر است صندلي هاي ميز را از انواع مختلف و سبک و رنگ و شکل متفاوت انتخاب کنيد تا در خانه بيانگر نوعي سليقه و طراحي شخصي باشد.
کفپوش و مبلمان را مشکي را در اتاقي با ديوارهاي سفيد بچينيد. ميز ناهارخوري نيز اگر مشکي باشد بهتر است و ظروف دکوري روي آن را به طور زيرکانه اي سفيد انتخاب کنيد تا باعث ديده شدن بهتر خودشان و ميز بشوند. اين تضادهاي رنگي است که به راحتي نظر بيننده را جلب و دلبريايي مي کنند.

ادامه مطلب...

طراحی دکوراسیون اتاق غذاخوری

طراحی دکوراسیون اتاق غذاخوریاستفاده از رنگ مناسب در طراحی دکوراسیون اتاق غذاخوری تاثیر زیادی در طراحی دکوراسیون جذاب و زیبای اتاق غذاخوری و ناهارخوری دارد. اغلب افراد زماني که قصد انتخاب رنگ براي دکوراسيون اتاق غذاخوري را دارند، به سمت رنگ هاي گرم، مانند قرمز و طلايي تمايل پيدا مي کنند. دليل اين تمايل هم اين است که چنين رنگ هايي احساسي صميمي و گرم پديد مي آورند و براي فضايي همچون غذاخوري بسيار مناسب اند. چرا که غذا خوري، محيطي است براي دور هم جمع شدن، گپ زدن، غذا خوردن و چنين احساسي در آن بسيار لازم است. اين ذهنيت که رنگ هاي سردي مانند آبي سبب کاهش اشتها مي شود تا حدي درست است اما نه براي هميشه! مي توان با استفاده از نکات ساده اي از اين رنگ هاي زيبا در دکوراسيون اتاق غذاخوري استفاده کرد، با ما همراه باشيد تا جزييات اين نکات را بهتر بدانيم.

ادامه مطلب...

ایده های ناب برای دکوراسیون اتاق غذاخوری

ایده های ناب برای دکوراسیون اتاق غذاخوریاتاق غذاخوری و دکوراسیون داخلی این اتاق از مهم ترین نقاط در طراحیی دکوراسیون منزل به شمار می رود و شما میتوانید با ایده های ناب برای دکوراسیون اتاق غذاخوری طراحی بی نظیری برای اتاق غذاخوری داشته باشید. اتاق غذاخوری، مکانی است که همه اعضای خانواده دست‌کم یک بار در روز دور یکدیگر جمع می شوند. پس چه بهتر که آن را به محفلی گرم و فضایی دوست داشتنی تبدیل کنیم. در این مطلب در نظر داریم هر موردی برای تزئین اتاق غذاخوری لازم است برایتان یادآوری کنیم.
اصلی ترین گزینه اتاق غذاخوری، میز ناهارخوری است. هنگام خرید میز ناهارخوری مناسب باید به شکل و اندازه اتاق توجه داشته باشید و فقط به زیبایی میز فکر نکنید. میزناهارخوری میزی است که افراد برای صرف غذا دور هم جمع می شوند. به همین دلیل، رنگ، شکل و طرح این میز بسیار مهم است و باید سعی کنید با دیگر مبلمان خانه نیز جفت باشد.

ادامه مطلب...

طراحی میز ناهار خوری

 با توجه به افزایش استفاده از میزنهار خوری در طراحی دکوراسیون داخلی خانه های ایرانی و اهمیت زیبایی و کاربردی بودن میز های نهارخوری، شناخت مدل های جدید و طرح های شیک و مدرن میز نهارخوری می تواند ما را برای انتخاب طراحی مبلمان و طراحی پذیرایی باکلاس و دوست داشتنی یاری نماید. در ادامه با جدیدترین مدل های میز نهارخوری 2014 بیشتر آشنا خواهیم شد.

 

ادامه مطلب...

مقالات دیگر...

  1. طراحی ناهار خوری

بخش های دیگر منتو

منتو دکور  منتو عروس منتو فان  منتو سلامت