منتو دکور

طراحی مبلمان

طراحی دکوراسیون اداری لوکس ومدرن

طراحی دکوراسیون اداری لوکس ومدرنطراحی دکوراسیون اداری لوکس ومدرن سبب افزایش کارایی کامندان و ایجاد دکوراسیون شیک و مناسب در محیط کار میشود. همه انسانها در اعماق درون خود خواستار آرامشند. اين امر، براي هر فرد، اگر نه در هيچ جاي ديگر، حداقل در خانه بايد محقق شود. در خانه است که مي‌توان انرژي‌هاي از دست‌رفته طي روز را جايگزين کرد. دور هم جمع شدن اعضاي خانواده، گپ زدن و چيزهاي ساده اين‌چنيني به ما انسانها کمک مي‌کنند تا خستگي‌هاي روزانه را در جايي بيرون از خانه جا گذاشته و براي فردا آماده شويم. فضاي داخلي خانه مي‌تواند منبع تمام‌نشدني نشاط و آرامش باشد به شرطي که بعضي از جزئيات ظريف که بسيار موثر هم هستند رعايت کنيم. گاهي توجه به نکته‌هاي کوچک، نتايج بزرگي به دنبال دارد.
قطعا عواملي که باعث خستگی زود کارمندان مي شود بايد در محيط کم و يا از بين برود . يکي از مهمترين اين عوامل همان نور محيط است که در بالا نيز اشاره به ان داشتيم.پس حواستان به ميزان نور محيط و استاندارد بودن ان باشد.

ادامه مطلب...

دکوراسیون اداری لوکس و مدرن

دکوراسیون اداری لوکس و مدرننحوه طراحی دکوراسیون داخلی محیط کار و اداره تاثیر زیادی در کیفیت کار انجام شده توسط کارمندان دارد و دکوراسیون اداری لوکس و مدرن میتواند سبب افزایش و بهبود کارایی کارمندان در اداره شود. دکوراسيون داخلي محيط شما مي تواند نقش بسزايي در ميزان کيفيت کارهاي انجام شده در ان محيط داشته باشد . مثلا اگر دکوراسيون براي محيطي اداري باشد و طبق اصول و استاندارد و با رنگ بندي مناسب و نور پردازي صحيح انجام شده باشد قطعا در روحيه افراد تاثير مثبتي داشته و مي توان انتظار داشت که راندمان کاري رد آن محيط بالاتر خواهد رفت. مبحث دکوراسيون داخلي در جوامع پيشرفته به صورت علمي و اکادميک تخصصي مي باشد و براي اين موضوع اهميت خاصي را رد نظر مي گيرند.اگر به دنياي دکوراسيون، معماري و طراحي داخل علاقه منديد، اگر ذوق هنري در خود مي بينيد و اشتياق فراواني به زيباسازي محيط زندگي خودتان داريد، و همينطور مي خواهيد اصولي تر دست به تغييرات در منزل و يا محيط کارتان بزنيد، حتما به مقاله بسيار مفيد درباره دکوراسيون و طراحي داخلي نياز داريد. 

ادامه مطلب...

طراحی بسیار زیبای دکوراسیون اداری

طراحی بسیار زیبای دکوراسیون اداریطراحی داخلی محیط کار و اداره دارای اصول خاصی است که استفاده از این اصول و فنون به طراحی ببسیار زیبای دکوراسیون اداری کمک بسیار زیادی میکند. معماري داخلي به لحاظ معيارهاي روانشناسي اهميت بسياري دارد. ميزان امنيت، صميميت، شور و هيجان و آرامش موجود در يک فضا را مي توان با راهکارهاي مناسب تشديد يا تضعيف کرد. بايد دانست که هر کدام از انسان ها داراي تعلقات ذهني و روحي خاصي هستند که پاسخگويي به نيازهاي آنها در معماري داخلي در اولويت قرار مي گيرد. مبحث طراحي و دکوراسيون داخلي، اهميتي خاص يافته و در بسياري از دانشگاهها و مراکز علمي حتي به عنوان رشته اي مجزا تدريس مي شود. الگوهاي و ايده هاي مختلفي اعم از مدرن و کلاسيک، توسط طراحان اين رشته به کار گرفته مي شود و از محدوديت هاي معماري در زمينه اجرا، معمولا خبري نيست و مي توان به ايده هاي بلند پروازانه ايشان تجسم بخشيد، چه بسا به گونه اي ميان گستره اي، موضوع فعاليت رشته هاي مختلف هنري از مجسمه سازي گرفته تا نقوش برجسته قرار ميگيرد.

ادامه مطلب...

دکوراسیون اداری شیک و زیبا

دکوراسیون اداری شیک و زیبادکوراسیون زیبا در محیط کار تاثیر زیادی در روحیه افراد و کارمندان دارد و سبب افزایش و بهبود کارایی آنان میشود پس بهتر است از فنون دکوراسیون اداری شیک و زیبا در اتاق کار خود بهره بگیرید.

اگر به فکر تغييراتي در دکوراسيون اتاق کار خود هستيد و دوست داريد تا فضايي پر انرژي تر و زيباتر را پديد آوريد پيشنهاد مي کنيم اين مقاله را تا اخر مطالعه نماييد. طراحي اتاق کار از اين جهت بسيار مهم است که شما در طي روز ممکن است ساعات طولاني در اين مکان قرار داشته باشيد .پس مهم است که مکاني که در ان هستيد داراي محيطي شاداب و سرزنده و پر انرژي باشد تا اينکه محيطي کسل آور و خسته کننده و داراي انرژي هاي منفي باشد.قطعا وجود محيطي جذاب هم براي شما و هم براي مراجعه کنندگان مي تواند اقرات خوبي را به دنبال داشته باشد و حتي باعث افزايش راندمان کاري شما نيز خواهد شد.

ادامه مطلب...

بخش های دیگر منتو

منتو دکور  منتو عروس منتو فان  منتو سلامت