منتو دکور

طراحی مبلمان

بهترین مبلمان در طراحی دکوراسیون منزل

بهترین مبلمان در طراحی دکوراسیون منزلیکی از تاثیر گذارترین وسایل در طراحی دکوراسیون داخلی منزل استفاده از بهترین مبلمان در طراحی دکوراسیون منزل است. مبلمان تاثير زيادي بر دکوراسيون خانه دارد . نکات ريزي وجود دارد که بتوانيم به زيبايي ، مبلمان را در خانه بچينيم . بايد دقت کنيد که مبل ها به ديوار نچسبد ، البته فاصله مبل ها تا ديوار بستگي به متراژ اتاق دارد . اما در پذيرايي هاي کوچک هم بايد ميان ديوار و مبل فاصله باشد. با اين روش اتاق بزرگتر به نظر مي آيد . هرچقدر اتاق بزرگ تر بود فاصله مبل ها را تا ديوار بيشتر کنيد. نقاط کانوني خانه را شناسايي کنيد. اين نقاط کانوني مي تواند پنجره ، شومينه ، طاقچه يا تلويزيون باشد. حالا بايد مبل ها را با سليقه خودتان اطراف اين نقاط کانوني بچينيد .
بايد مبل ها به گونه اي چيده شوند که بتوان از کنار آنها عبور کرد . بايد بين مبل ها و ميزهاي اطراف فاصله باشد .به  عبور و مرور در اتاق توجه کنيد که معمولا مسير بين درها است  ،اين مسير را با مبل هاي بزرگ مسدود نکنيد .

ادامه مطلب...

مبلمان چوبی در طراحی دکوراسیون بسیار زیبا

مبلمان چوبی در طراحی دکوراسیون بسیار زیبا استفاده از چوب در طراحی دکوراسیون منزل به آن شادابی و طراوت میبخشد به همین دلیل بهتر است از مبلمان چوبی در طراحی دکوراسیون بسیار زیبا استفاده کنیم. هيچ مواد و مصالحي مانند چوب نمي تواند طبيعت را به تار و پود زندگي ما وارد کند و آن سرزندگي و طراوت را در خانه مهمان کند. لوازم دکوري و مبلمان هاي چوبي هميشه در طراحي دکوراسيون داخلي خانه هاي ايراني جايگاهي خاص داشته و دارند.
ايجاد فضايي جذاب با قطعات چوبي مختلف , بهره گيري از رنگ هاي مختلف چوب در ان فضا است .مثلا اگر تمايل به  استفاده از چوب هايي با با رنگ هاي مختلف داريد بايد سعي کنيد اين رنگ ها را در سراسر فضاي اتاق پخش کنيد.
مبلمان با چوب تيره از لحاظ بصيري سنگين تر از مبلمان با رنگ روشن هستن بنابر اين بهتر است قسمت اصلي مبلمان را با تناژ  مبلمان قسمت ديگر ترکيب کنيد .

ادامه مطلب...

انتخاب مبلمان در دکوراسیون داخلی منزل

انتخاب مبلمان در دکوراسیون داخلی منزلانتخاب مبلمان در دکوراسیون داخلی منزل از ضروری ترین احتیاجات هر منزل است و نقش مهمی را در طراحی داخلی فضای خانه به عهده دارد.

هرطوری و با هر منطقی که حساب کنید، به مبل راحتی در خانه تان احتیاج خواهید داشت، مبل هایی که کمک تان می کنند تا هم دکوراسیون داخلی خانه تان زیباتر باشد، هم پناهگاهی باشند برای خستگی های یک روز کاری سخت، البته در روزهایی مثل نوروز که خانه آدم پر می شود از مهمانان خوش قدم، نقش این مبل ها کمی فرق می کند، آن ها به مهمان های تان اجازه می دهند تا احساس صمیمانه و دوستانه تری در فضای داخلی خانه شما داشته باشند.پس با ما همراه باشید تا اگر خواستید برای عید امسال مبلمانی برای منزلتان را تهیه کنید، دست کم با انواع مختلف آن آشنا باشید.

ادامه مطلب...

انتخاب مناسب ترین مبلمان برای منزل

انتخاب مناسب ترین مبلمان برای منزلانتخاب مناسب ترین مبلمان برای منزل تاثیر زیادی در زیبایی و جذابیت دکوراسیون داخلی منزل شما دارد و طراحی فضای داخلی منزل شما را بسیار زیبا میکند.

در دهه اخیر مبلمان راحتی تقریبا در تمام منازل ایرانی جا خوش کرده است و امروزه دکوراسیون منزل بدون استفاده از مبل راحتی تا حد زیادی غیر قابل تحمل است، از این رو مبلمان راحتی به علت کثرت استفاده در دکوراسیون داخلی منزل باید دارای طراحی های متفاوتی باشد، تا بتواند نیاز های مختلف مصرف کننده گان را بر آورده سازد. از این رو در این مطلب قصد داریم تا چند مدل مبل راحتی را در فضای دکوراسیون خانه مطرح کنیم تا در انتخاب مبلمان شیک مناسب دکوراسیون خانه ی خود بهترین انتخاب را داشته باشید.

ادامه مطلب...

زیر مجموعه ها

بخش های دیگر منتو

منتو دکور  منتو عروس منتو فان  منتو سلامت