منتو دکور

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

طراحی بسیار زیبای دکوراسیون داخلی رستورانطراحی دکوراسیون داخلی برای رستوران باید به نوعی اجرا شود که جذب مشتری کند . دکوراسیون داخلی رستوران باید محیط آرام بخش و در عین حال پر از انرژی مثبت باشد.طراحی دکوراسیون رستوران های بسیاری را تا کنون دیده اید. کدام یک را بیشتر پسندیده اید؟ هر کدام پاسخی دارید اما مطمئن هستم در میان پاسخ های شما حتما نکته ی حس خوب آرامش و شادی مطرح شده است. رستورانی که بازی با رنگها و القای حس خوب شادی را در خود داشته باشد به طبع به یادماندنی تر خواهد بود. همانطور که شما هم می دانید علاوه بر کیفیت غذا، یکی دیگر از جاذبه های رستوران ها، دکوراسیون آنها است. طراحی داخلی رستوران ها بر جذب مشتریان تاثیر زیادی دارد. حتما شما هم دوست دارید در فضایی زیبا غذای خود را میل کنید. طراحان یک رستوران در مادرید با خلاقیت، سلیقه، ظرافت و نوآوری خود فضایی برای مشتریان فراهم کرده اند تا شام خود را در مکانی دنج صرف کنند.

 امروزه طراحان دکوراسیون با بهره گیری از رنگ، فرم خاص و نورپردازی، تابلوهایی بسیار تاثیرگذار که پیام آن نیز روشن، واضح و در عین حال بسیار جذاب است خلق می کنند. سبک حروف روی تابلو نیز باید منعکس کننده نوع رستوران باشد و به مردم نشانه هایی را که بدانند در داخل رستوران با چه روبرو می شوند، ارائه نماید. گذشته از شکل تابلو، خوانا بودن حروف روی آن نیز امری ضروریست. تابلو ضمن اینکه از اجزای تکمیل کننده طراحی ساختمان است، در عین حال عاملی مستقل است که باید با طراحی معماری هماهنگ باشد. بنابراین وجود تابلویی که خواندنش آسان باشد و نیز جلب توجه نماید ضروری می باشد.

معمولا افراد به این دلیل دوست دارند در رستوران به صرف غذا مشغول شوند که با محیطی متفاوت تر از خانه روبرو شوند و در مورد غذاها نیز با طعمی خوشایند تر و متفاوت تر.د رمورد غذا بحثی نداریم چون تخصص ما نیست اما در مورد ایجاد محیطی متفاوت و منحصر به فرد برای شما طرح ها و پیشنهادات ویژه ای داریم.در آرک مایان با وجود کادری مجرب و متخصص سعی خواهیم کرد تا تمامی جوانب کار طراحی داخلی رستوران به خوبی بررسی شود و در نهایت بهترین روش پیاده سازی این طرح را برایتان در نظر خواهیم گرفت. آیا می دانید با داشتن محیطی اعجاز انگیز و مناسب علاوه بر اینکه به جذب بیشتر مشتری کمک خواهد کرد در نهایت می تواند میزان اشتهای مشتریان را نیز بیشتر کرده و همین امر کمک بسیار زیادی برای بالا رفتن فروش ما خواهد بود.


مشخص بودن سردر رستوران را می توان با رنگی کردن و به نوعی جدا کردن از ساختمان های اطراف طراحی کرد و نمی بایست تابلو را با خط هایی که خواندن آن به راحتی امکان پذیر نیست نوشت یا تابلو را با رنگهای زمینه و نوشته یک رنگ طراحی و آویزان کرد. طراحی برای سردرساختمان رستوران، خود به تنهایی موجب تمایز آن رستوران از سایر رستورانهای رقیب است و تصویری به یادماندنی در ذهن میهمانان ایجاد می نماید البته باید به نامی که برای  رستوران انتخاب می شود توجه کرد که نام مناسب انتخاب نمایند.

از نوع رنگ آمیزی محیط گرفته تا نور پردازی ان و همچنین میز و صندلی هایی که قرار است در انجا مورد استفاده قرار گیرد و… همه و همه در نهایت اگر به خوبی انجام شوند می تواند یک طراحی داخلی رستوران موفق نام گیرد که هم به برندینگ کردن شما کمک می کند و هم رونقی به کسب و کارتان خواهد داد. در این زمینه خوشبختانه ما دارای تجارب بسیار زیادی هستیم و نمونه های موفقی را در سطح شهر طراحی و پیاده سازی نموده ایم.می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر به صورت حضوری به دفتر شرکت مراجعه نمایید و از آخرین پروژ ه های انجام شده در این زمینه دیدن نمایید.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

بخش های دیگر منتو

منتو دکور  منتو عروس منتو فان  منتو سلامت