منتو دکور

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

طراحی دکوراسیون شیک و مناسب اتاق کودکطراحی دکوراسیون شیک و مناسب اتاق کودک از مهمترین قسمت هایی است که در طراحی دکوراسیون منزل باید به آن توجه داشت. فکر نمي کنم فضايي در خانه به اندازه اتاق کودک سرزنده و پر از حس خوب زندگي کردن و پويايي باشد. انرژي که در اتاق هاي کودک هست آدم را وادار به زندگي مي کند. اصلا وقتي از در اتاق وارد مي شوي با آن آدم قبل از ورود فرق مي کني، يک دفعه همه وجودت به تلاطم و جنب و جوش در مي آيد، دقيقا مي شوي همانند همان کودکي که اين اتاق برايش مامن و پناهگاه است. البته در اين ميان نبايد از نقش طراحي دکوراسيون داخلي هم غافل ماند چرا که همه اين انرژي ها و جوش و خروش ها به واسطه رنگ ها و سبک هاي طراحي دکوراسيون و حتي مبلمان ها به شما منتقل مي شود. اگر دوست داشته باشيد مي توانيم در ادامه اين مطلب تعدادي از طراحي هاي مدرن اتاق کودک را با هم بررسي کنيم و ببينيم که چه چيزهايي باعث خاص تر شدن اتاق هاي کودک و نوجوانان مي شود. با ما همراه باشيد.

اتاق کودک علاوه بر زيبايي و جذابيت بايد به کودک حس آرامش و شادي بدهد. ايده هاي مختلف و جديدي براي تزيين اتاق کودک وجود دارد که برخي از اين ايده ها بسيار گران قيمت هستند. در اين مطلب با تزيين اتاق کودک با وسايل ساده و ايده هاي نو آشنا مي شويم.

اتاق کودکان را مي توان به شيوه هاي مختلفي تزيين کرد. وسايل ساده و ايده هاي نو و بکر مي توانند علاوه بر تزيين اتاق کودک, حس شادي را به کودک منتقل کنند. فضاي اتاق کودک و چيدمان وسايل درون آن دو مسئله بسيار مهم هستند که قبل از تزيين اتاق کودک بايد به آن ها توجه نمود.
تزيين اتاق کودک پسر با وسايل ساده

اغلب کودکان پسر وسايل اسباب بازي مانند توپ, ماشين, عروسک پليسي و … را دارند. با اين وسايل ساده به راحتي مي توان تزيين اتاق کودک پسر را انجام داد. همچنين استفاده از سرويس خواب هاي پسرانه مانند تخت شبيه ماشين و … اتاق کودک را زيباتر مي سازد. يکي ديگر از روش هاي ساده تزيين اتاق کودک, نقاشي بر روي ديوار اتاق کودک است که جلوه ي زيبايي به اتاق آن ها مي دهد. تصاوير زير نمونه هايي از اين تزيين ها هستند.

در اتاق کودک بيشترين استفاده از رنگ ها را مي توانيد ببينيد، آن هم رنگ هاي شاد و براق و پر انرژي.  در اين اتاق ها مي توانيد همنشيني رنگ هايي را ببينيد که اصلا فکرش را هم نمي کنيد که در کنار هم زيبا و جذاب به نظر برسند، اما اتاق کودک به منزله سرزمين عجايب است و هر چيزي در آن امکان پذير است. فقط کافي است نگاهي به عکس بالا بي اندازيد. در اين اتاق ها مي توانيد مبلمان هاي راتي را با مبلمان هاي سلطنتي ترکيب کنيد و در کنارشان هم وسايل سرگرمي کودک را قرار دهيد، کسي قرار نيست بابت انجام اين کارها شما را مورد بازخواست قرار دهد، پس با شهامت و جرات کاري را که دلتان مي خواهد را انجام دهيد.


وسايلي ساده ايي مانند عروسک هاي رنگارنگ, برچسب هاي با شخصيت هاي مورد علاقه دختران, سرويس خواب دخترانه و … مي توانند در تزيين اتاق کودک دختران استفاده شوند. همچنين استفاده از رنگ هاي دخترانه موجب زيبايي بيشتر اتاق کودک دختر مي شود. استفاده از کاغذ ديواري کودکانه نيز مي تواند علاوه بر تزيين اتاق خواب کودک, موجب جذابيت آن شود. مسئله مهم ديگر در تزيين اتاق نحوه چيدمان وسايل مي باشد که بايد با دقت صورت گيرد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

بخش های دیگر منتو

منتو دکور  منتو عروس منتو فان  منتو سلامت