منتو دکور

لرنو وب

اگر در انتظار تشریف فرمایی شاهزاده کوچولوی خود هستید و شدیدا درگیر طراحی اتاق خواب و سیسمونی سیندرلا خانم هستید پیشاپیش تبریک ما را پذیرا باشید. برای اینکه به یک طراح کلاسیک در طراحی اتاق کودک نوزاد خود برسید باید بروید به سراغ ترکیب رنگ های نا متداول مثلا ترکیب رنگ صورتی و قهوه ای و یا از طرح های گلدار و راه راه و نقطه چین در پرده ها یا روکش سرویس خواب یا فرش کف اتاق استفاده کنید. پرده و روتختی های چین دار و روبان های پارچه ای که روی سیسمونی نوزاد نصب میشوند هم چاشنی های مناسبی برای طراحی اتاق خواب کودک دختر کوچولوی شما می توانند باشند. حقیقت این است که طراحی کلاسیک همیشه یک شلوغی و بی نظمی دوست داشتنی را با خود دارد و این تفاوت بارز یک طراحی کلاسیک با یک طراحی مدرن است.

طراحی اتاق خواب کودک دختر
طراحی دکوراسیون اتاق کودک مخصوصا اگر برای دختر بچه ها طراحی شود نیازمند توجه ویژه به عواطف و احساسات لطیف کودکانه آن هاست. از این رو در طراحی دکوراسیون داخلی اتاق دختر بچه ها باید عوامل گوناگونی را مورد بررسی قرار داد. در ادامه به بررسی چند مدل طراحی دکوراسیون اتاق کودک دختر به همراه تصاویر، می پردازیم.

طراحی اتاق خواب کودک دختر

طراحی اتاق خواب کودک دختر


رنگ دیوار مناسب دکوراسیون اتاق کودک دختر:

همانطور که گفته شد برای طراحی دکوراسیون اتاق دختر بچه ها باید به روحیات و احساسات کودکانه آن ها توجه ویژه ای داشت، در اقدام اول برای طراحی دکوراسون داخلی مناسب برای اتاق کودک باید به رنگ دیوارهای اتاق کودک توجه نمود، رنگ های صورتی، سبز پسته ای و بنفش آبی آسمانی و نیز زرد و نخودی از جمله رنگ های مورد علاقه بیشتر دختربچه هاست. برای انتخاب رنگ ایده آل پیشنهاد می شود از ترکیب رنگ های متفاوت استفاده کنید. از جمله تکنیک های ایجاد رنگ بندی در اتاق خواب کودک می توان به ایجاد طرح و استفاده از برچسب برروی دیوارها اشاره کرد. که ضمن ایجاد ترکیب رنگ به زیبایی و کودک پسند کردن اتاق خواب کمک شایانی می نماید. ما با آزمایشی که بر روی چند دختر بچه بین سنین 5 تا 10 سال در سایت دکوراسیون خانه ی زیبا داشتیم به این نکته ارزشمند دست یافتیم که وجود طرح روی دیوار برای کودکان در این سن و سال پدیده ای جذاب و در عین حال صمیمانه می رسد. اما باید به این نکته توجه نمایید که کودکان با طرح های روی دیوار اتاق خواب خود ارتباط برقرار می کنند. ارتباطی فراتر از آنچه والدین آن ها تصور می کنند. پس در انتخاب طرح و برچسب مناسب برای دکوراسیون اتاق خواب کودک و طراحی اتاق نوجوان خود دقت لازم را داشته باشید ، همچنین شما میتوانید از نمونه های طراحی اتاق خواب کودک پسر دیدن کنید.

 

طراحی اتاق خواب کودک دختر

طراحی اتاق خواب کودک دختر

طراحی اتاق خواب کودک دختر

Author: Super User
معرفی نویسنده

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

بخش های دیگر منتو

منتو دکور  منتو عروس منتو فان  منتو سلامت