منتو دکور

شکل طراحی و مدل چیدمان دکوراسیون داخلی اتاق خواب نوجوان و کودک

دکوراسیون اتاق بازی کودک

اتاق بازی دکوراسیون اتاق بازی کودک

هر فرد در زندگی برای بهبود وضعیت روحی به شادی ،نشاط و سرگرمی احتیاج دارد و این نیاز هر روزه یک امر غیر قابل انکار است .
کودکان ما بیش از افراد دیگر نیاز به سرگرمی و نشاط دارند .
خانواده ها برای رفع نیازهای فرزندان خود شبانه روز تلاش می کنند .
اما باید به این نکته مهم توجه داشت که فرزندانمان اکثر وقت خود را در اتاق خود می گذرانند در نتیجه تمام دقت ما باید معطوف به این باشد که چگونه ذهن و روح آنها را شاد و خلاق نگه داریم و چگونه به آنها انرژی بدهیم .

ادامه مطلب...

رعایت اصول فنگ شویی در طراحی اتاق خواب

رعایت اصول فنگ شویی در طراحی اتاق خوابرعایت اصول فنگ شویی در طراحی اتاق خواب تاثیر زیادی در طراحی دکوراسیون داخلی منزل دارد. در يک بررسي انجام شده مشخص کرده اند که اگر در اتاق خواب شما پنجره اي رو به بيرون است بهترين حالت ان اين است که اين پنجره در سمت راست تخت قرار گيرد.براي زيباتر شدن فضاي اتاق خواب  خود به ريز ترين نکات نيز بايد توجه کنيد. از کوسن هايي که بروي تخت خواب شما زده شده است تا همهانگي که بايد ميان ساير لوازم درون ااق باشد همه و همه مي تواند در ايجاد حالتي خوش در شما موثر و مفيد باشد.
حال نوبت به انتخاب وسايل و نحوه چيدمان انها درون اتاق است.حتما بر اساس ميزان فضايي که در اختيار داريد و نوع معماري به کار رفته در اتاق اقدام به خريد نماييد.شايد بتوان مهمترين وسيله يک اتاق خواب را تخت خواب ان عنوان کرد.تخت بايد زيبا و راحت باشد و در بوجود آوردن فضايي شيک و يک دکوراسيون لوکس  براي شما مي تواند بسيار موثر باشد.

ادامه مطلب...

فنگ شویی در طراحی دکوراسیون اتاق خواب

فنگ شویی در طراحی دکوراسیون اتاق خوابدکوراسیون و طراحی اتاق خواب از مهمترین فضا ها در طراحی داخلی منزل به شمار می رود و فنگ شویی در طراحی دکوراسیون اتاق خواب سبب ایجاد آرامش در اتاق خواب میشود.
بخشي از دکوراسيون منزل ما مربوط مي شود به اتاق خواب و چون قرار است در آنجا به استراحت بپردازيم بايد فاکتورهاي لازم در جهت ايجاد حسي آرامش بخش را دارا باشد.يکي از مهمترين فاکتورها نور پردازي محيط است. اگر دوست داريد تا اتاق خوابي رمانتيک داشته باشيد بايد از نور هاي کدر و تيره استفاده کنيد اما اگر هدفتان داشتن اتاق خوابي روشن و شاداب است از نورهاي درخشان بايد استفاده نماييد.در ميان نورها نورهاي سبز و ابي ممکن است حالات بيماري و کسلي را القا کنند. نورهاي قرمز و تيره براي ايجاد فضايي رمانتيک بسيار مناسب هستند. تناسب را حفظ کنيد تعادل و تناسب در فنگ‌شويي اهميت زيادي دارد به خصوص در اتاق خواب که بايد موقعيت تخت در اتاق با هر چهار گوشه ديوار در تناسب باشد.

ادامه مطلب...

نحوه طراحی دکوراسیون اتاق خواب کوچک

نحوه طراحی دکوراسیون اتاق خواب کوچکنحوه طراحی دکوراسیون اتاق خواب کوچک تاثیر زیادی در زیبایی و بزرگتر جلوه دادن فضای داخلی اتاق خواب دارد. ما همواره در طراحي دکوراسيون اتاق کوچک با عادت ها و قوانين قديمي رو به رو مي شويم که پذيرش و اجراي اين قوانين بارها اتاق هاي کوچک خانه ما را تحت تاثير خود قرار داده است اما همه اين باور ها دقيقا در جهت مثبت و مناسبي نمي تواند به دکوراسيون اتاق کوچک روحي تازه و ظاهري بزرگتر ببخشد. در ادامه قصد داريم باورهاي اشتباه را که باعث ايجاد محدوديت هايي در طراحي دکوراسيون اتاق کوچک ما مي شود با هم مرور کنيم ما را در ادامه همراهي کنيد.
يک نکته بسيار مهم که در چيدمان لوازم اتاق خواب بايد رعايت شود قرار گيري مناسب تخت خواب است، تخت خواب شما به لحاظ ايمني نبايد زير پنجره قرار بگيرد، اين موضوع اشتباه رايجي است که اغلب همه مرتکب آن مي شوند، تخت خواب با توجه به نوع پلان اتاق بايد با فاصله در کنار پنجره قرار بگيرد قرار بگيرد. و تا حد امکان از درب ورودي اتاق ديد نداشته باشد.

ادامه مطلب...

بخش های دیگر منتو

منتو دکور  منتو عروس منتو فان  منتو سلامت