منتو دکور

طراحی دکوراسیون برای بزرگتر جلوه دادن آشپزخانه کوچک

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

طراحی دکوراسیون برای بزرگتر جلوه دادن آشپزخانه کوچکطراحی دکوراسیون به شیوه صحیح و اصولی تاثیر زیادی در بزرگتر جلوه دادن آشپزخانه کوچک دارد. در اینجا با نکاتی برای طراحی دکوراسیون برای بزرگتر جلوه دادن آشپزخانه کوچک آشنا می شوید. آشپزخانه ها از جمله فضاهايي در دکوراسيون منزل هستند که حتي اگر کوچک باشند، خوشبختانه با ترفند هاي دکوراسيون و تجهيزات متنوعي که اکنون در بازار موجود است، مي توان آن ها را به راحتي مجهز کرد و با کمبود فضا مواجه نشد. از طرف ديگر بزرگ تر نشان دادن آن ها از نظر بصري نيز موضوع مهمي است.

رنگ هاي روشن مخصوصا سفيد مي تواند کمک بزرگي به خواسته شما نمايد. استفاده از رنگ سفيد در دکوراسيون آشپزخانه کوچک شما آن را به مکاني بزرگتر و شادتر تيديل مي نمايد. لطفا به عکس زير توجه نماييد به نظر شما اين آشپزخانه يک آشپزخانه کوچک و دلگير است؟ در اين طراحي که با رنگ سفيد انجام گرفته است نکات بسيار مثبتي به چشم مي خورد.

رنگ سفيد در کنار نور پردازي مناسب و استفاده به جا از ميز بار(با قرار دادن يک تخته چوب ساده روي اوپن آشپزخانه) که آشپزخانه را از ميز نهارخوري بي نياز کرده است. برقراري ارتباط با محيط بيروني آشپزخانه و استفاده مناسب از فضاهاي داخل کابينت ها و اوپن براي جابه جايي لوازم مختلف از ويژگي هاي مثبت در طراحي دکوراسيون آشپزخانه کوچک است که آن را بسيار مناسب و ايده آل نموده است.

درست مانند شلف هاي باز، درب هاي شيشه اي کابينت به بزرگ تر به نظر رسيدن آشپزخانه هاي کوچک کمک بسياري مي کنند. مزيت اين کابينت ها نسبت به شلف هاي باز، اين است که لوازم داخل شان را از خاک گرفتن و چربي گرفتن حفظ مي کنند. فقط بايد به نظم وسايل درون آن ها توجه داشته باشيد تا ظاهر آشفته اي به وجود نياورند. مزيت ديگر کابينت ها با درب شيشه اي، ديدن اشياي درون آن ها است.

با محيط اطراف آشپزخانه ارتباط برقرار نماييد. هيچ چيز به اندازه برقراري ارتباط با محيط اطراف آشپزخانه عملا آشپزخانه شما را بزرگتر نمي نمايد. پس از برقراري ارتباط با محيط اطراف آشپزخانه غافل نشويد. شما مي توانيد با قرار دادن يک ميز بار و يا استفاده از اوپن آشپزخانه به عنوان ميز غذاخوري ارتباط را با محيط پيرامون آشپزخانه کوچک خود بر قرار نماييد.

در مقابل اشتياق خود به دکور کردن آشپزخانه تان با عناصر شلوغ و متنوع مقاومت کنيد زيرا اين عناصر فضا را از نظر بصري سنگين کرده و کوچک تر نشان مي دهند. در عوض از تجهيزاتي با خطوط صاف و ساده که از نظر بصري سبک به نظر مي رسند و فضاي زيادي از کف را اشغال نمي کنند، استفاده نماييد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

بخش های دیگر منتو

منتو دکور  منتو عروس منتو فان  منتو سلامت