منتو دکور

شکل طراحی و مدل چیدمان دکوراسیون داخلی اشپزخانه

مدل کابینت

بهترین طرح های کابینت مناسب منزل

 کابینت از آن چیزهایی است که هیچ کس تا وقتی تغییرش نداده، متوجه تاثیرش در دکوراسیون داخلی نمی‌شود. خیلی وقت‌ها انتخاب درست طرح و رنگ برای کابینت‌های آشپزخانه چنان نتیجه دلچسبی دارد که شما را از ایجاد تغییر در بقیه بخش‌های خانه بی‌نیاز می‌کند.

اما  انتخاب کابینتی که هم به سلیقه صاحبخانه بخورد و هم متناسب با جیب او باشد کار سختی است. برای اینکه بدون هزینه اضافی بهترین انتخاب را برای آشپزخانه‌تان داشته باشید، باید چهار نکته اساسی را رعایت کنید. نکاتی که حاصل سال‌ها تجربه  احمد متین‌کیا مدیرعامل شرکت چیدمان و همکارانش  در این حوزه است.

ادامه مطلب...

انتخاب کابینت مناسب در طراحی دکوراسیون منزل

انتخاب کابینت مناسب در طراحی دکوراسیون منزلتغییر کابینت های اشپزخانه باعث تغییر در میزان کارایی و زیبایی خانه خواهد داشت البته به بودجه نیز نیاز دارد طرح های مختلفی را می توانید در دکوراسیون اشپزخانه خود استفاده نمایید می توانید از درب ها و فضاها برای ایجاد جا برای وسایل می توان از درب های شیشه ای و فلزی و وسایل دیگر استفاده نمود. کابینت از آن چیزهایی است که هیچ کس تا وقتی تغییرش نداده، متوجه تاثیرش در دکوراسیون خانه نمی‌شود.
طراحی و ساخت مدل کابینت ایرانی متناسب با فرهنگ و سلیقه ایرانیان نقش موثری در زیبایی دکوراسیون آشپزخانه های ایرانی دارد.تفاوت در طرح ها و متریال های مورد استفاده در کابینت آشپزخانه اگرچه باعث پیشرفت های مناسبی در جهت زیباتر شدن دکوراسیون آشپزخانه گشته است اما به همان میران نیز افراد مختلف را در انتخاب طرح، رنگ و متریال ایده آل برای کابینت آشپزخانه با مشکل رو به رو کرده است.

ادامه مطلب...

کابینت آشپزخانه

کابینت آشپزخانه یکی از تاثیر گذارترین عوامل در طراحی دکوراسیون آشپزخانه است. انتخاب صحیح طرح، رنگ و جنس مصالح کابینت ها می توانند نقش مهمی را در زیبایی آشپزخانه شما ایفا کند. آیا تا به حال از خودتان پرسیده اید که در خصوص کابیت آشپزخانه باید به کدام نکات توجه بیشتری داشته باشید؟! در این مطلب می خواهیم نکات مهمی را به شما یادآوری کنیم. با ما همراه باشید تا در خصوص کابینت ها بیشتر بدانیم.

ادامه مطلب...

مدل کابینت

کابینت ها به خاطر اهمیت ویژه ای که در طراحی آشپزخانه دارند با تنوع بسیار زیاد در طراحی، همیشه طرفداران بسیاری را جذب خود می نمایند. در این مطلب قصد داریم شما را با چند طراحی زیبا از کابینت های مدرن آشنا سازیم. همانطور که می دانید کابینتها از آن دسته لوازم آشپزخانه هستند که می توان در آشپزخا نه های سراسر دنیا آن ها را یافت. جالب است بدانید با وجود تنوع بسیار زیاد در فرهنگ های کشورهای مختلف سراسر دنیا، استفاده از مدل کابینت با طراحی مشترک در سراسر دنیا رواج بسیاری دارد و این طراحی مشترک منجر به پیشرفت روز افزون و تنوع بسیار زیاد در طراحی کابینت گشته است.

مدل کابینت

ادامه مطلب...

بخش های دیگر منتو

منتو دکور  منتو عروس منتو فان  منتو سلامت