منتو دکور

شکل طراحی و مدل چیدمان دکوراسیون داخلی اشپزخانه

چیدمان آشپزخانه

انتخاب بهترین سبک میز غذاخوری برای دکوراسیون

انتخاب بهترین سبک میز غذاخوری برای دکوراسیونانتخاب بهترین سبک میز غذاخوری برای دکوراسیون از مهمترین نکاتی است که در طراحی دکوراسیون داخلی منزل باید به آن توجه شود. مهم ترین و اصلی ترین عنصری که فضای غذاخوری را تعریف می کند و آن را زیبا یا زشت جلوه می دهد، ست غذاخوری است. بدون شک خودتان به خوبی از تنوع بی نهایت میز و صندلی های ناهارخوری آگاه هستید، انواع طراحی ها و جنس ها در فروشگاه ها و بازارهای مبل عرضه می شوند که انتخاب را سخت می کنند. امروز می خواهیم با ما به شما کمک کنیم تا برای میز ناهارخوری شکل، اندازه، جنس و سبک مناسب خودتان و دکوراسیون منزل تان را پیدا کنید. پس اگر می خواهید بدانید کدام میز ناهارخوری برای دکوراسیون منزل شما مناسب است؟ دکوراسیون اتاق غذاخوری باید سبک بخصوص خود را داشته باشد و بدنبال آن میز و صندلی مناسب با آن سبک، برای اتاق غذاخوری انتخاب شود. برای مثال دکوراسیون و چیدمان اتاق غذاخوری با سبک سنتی بسیار باشکوه و زیبا است. 

ادامه مطلب...

اصول چیدمان دکوراسیون داخلی آشپزخانه

اصول چیدمان دکوراسیون داخلی آشپزخانهاصول چیدمان دکوراسیون داخلی آشپزخانه از مهم ترین مکان ها در طراحی دکوراسیون منزل است و باید به دکوراسیون آشپزخانه بسیار اهمیت داد. بیشتر آشپزخانه های امروزی به صورت اوپن ساخته می شود و فضای آنها از زوایای مختلف نقاط خانه قابل دیدن است. به همین دلیل هنگام چیدمان آن باید به ظرایف گوناگونی توجه کرد و وسایل را در جای خود و به دور از هرگونه ریخت و پاش و بی سروسامانی قرار داد زیرا بی نظمی آشپزخانه در چیدمان فضای هال و پذیرایی تاثیرگذار است.
طراحان دکوراسیون داخلی راهکارهای مناسبی برای قراردادن وسایل در آشپزخانه های اوپن پیشنهاد می کنند که با برخی از آنها آشنا می شوید. به دلیل کمبود فضا و کابینت در آشپزخانه های امروزی بهتر است از وسایل برقی کمتری استفاده کنیم. در صورت نیاز از وسایلی که چند کار را انجام می دهند استفاده کنید تا فضای بیشتری برای قراردادن وسایل ضروری در اختیار داشته باشید.

ادامه مطلب...

نحوه صحیح قرارگیری وسایل در دکوراسیون آشپزخانه

نحوه صحیح قرارگیری وسایل در دکوراسیون آشپزخانهنحوه صحیح قرارگیری وسایل درآشپزخانه از اهمیت زیادی در طراحی دکوراسیون آشپزخانه برخوردار است و در طراحی داخلی منزل باید به آن توجه خاصی شود. امروزه وسایل کوچک برقی دیگر جزئی از نیازهای خانم های خانه دار در آشپزخانه شده اند: تسترها برای یک نان تست داغ در صبحانه، مخلوط کن ها برای پختن یک دسر خوشمزه، غذاسازها برای خرد کردن بدون زحمت اضافی، بخارپزها برای یک غذای سالم تر، قهوه سازها برای یک قهوه داغ در این روزهای سرد، جاروهای شارژی کوچک به جای جارو های دستی پر گرد و غبار و .... که هر کدام به نوعی زندگی را برای ما ساده تر می کنند.

اما این وسایل را هنگامی که از آن ها استفاده ای نمی کنیم کجا قرار می دهیم؟ چگونه می توان آن ها را در دسترس قرار داد بدون این که فضای زیادی از پیش خوان ها را اشغال کنند؟

ادامه مطلب...

مرتب کردن آشپزخانه

آشپزخانه

 

اگر نمی توانید هنگام آشپزی از ریخت و پاش اجتناب کنید، حداقل آن را از مهمانان تان پنهان کنید. با یک جزیره ی دو لایه (دو ردیفه) که لایه ی عقبی بالاتر است، لایه جلویی می تواند به عنوان میز کار هنگام آشپزی مورد استفاده قرار گیرد که از دید بقیه ی فضاهای خانه مثل نشیمن نیز پنهان می ماند. اگر جزیره ی عقبی بلند باشد، حتی با قرار دادن صندلی ها و چهارپایه های اپن، دیدن ریخت و پاش روی کانتر جلویی دشوار است.

 

ادامه مطلب...

بخش های دیگر منتو

منتو دکور  منتو عروس منتو فان  منتو سلامت