منتو دکور

شکل طراحی و مدل چیدمان دکوراسیون داخلی اشپزخانه

طراحی آشپزخانه

آشپزخانه به عنوان قلب خانه محسوب میشود و نقش میزبان خانواده در وعده های غذایی , بعضی گفتگو های خانوادگی و دوستانه , صرف چای و عصرانه و بسیاری دیگر را به عهده دارد.
به دنبال تغییراتی که در شرایط مالی خانواده ها در دنیای امروزی اتفاق افتاده است ساخت خانه ها و طراحی دکوراسیون داخلی  به دنبال آن متراژ آشپزخانه ها رو به کاهش است پس باید دقت کرد که بهترین چیدمان آشپزخانه و مدل کابینت آن است که از کمترین فضا بهترین و بیشترین استفاده را به دنبال داشته باشد

طراحی اشپزخانه

طراحی اشپزخانه

 

آشپزخانه مکانی کاربردی و مهم در منازل مختلف است. برای ایجاد کاربردهای مهمتر و بخشیدن زیبایی به چیدمان آشپزخانه باید دکوراسیونی ایدiه ال باشد.در این بین ایده گرفتن از طراحی آشپزخانه موفق راه حلی مناسب برای صرفه جویی در وقت و هزینه محسوب می شود در نهایت طراحی پذیرایی و طراحی ناهار خوری در طراحی داخلی اشپزخانه حائز اهمیت است.

 

طراحی اشپزخانه

طراحی اشپزخانه

دکوراسیون و چیدمان آشپزخانه شیک

دکوراسیون و چیدمان آشپزخانه شیکچیدمان و طراحی دکوراسیون آشپزخانه یکی از مهمترین قسمت های منزل است که باید به آن توجه کرد. دکوراسیون و چیدمان آشپزخانه شیک در طراحی فضای داخلی منزل بسیار مهم است.
ديگر زمان مطبخ‌هاي زيرپله‌اي قديمي نمور با آن نور کم و فضاي تاريک‌شان گذشته. حالا ديگر بايد آشپزخانه‌ها حسابي پرنور باشند تا هم زيبايي رنگ کابينت‌ها بيشتر به چشم بيايد و هم حاصل دست بانوي خانه بيشتر بدرخشد. پس اولين کار در طراحي آشپزخانه اطمينان از نور آن است. هر آشپزخانه‌اي بايد تعداد زيادي چراغ سقفي داشته باشد. يک نکته اساسي در آشپزخانه‌هاي حرفه‌اي اين است که هيچ وقت سايه آشپز روي غذايش نيفتد. سرآشپزهاي ماهر دنيا هم وقتي آشپزخانه رستوراني را تحويل مي‌گيرند اولين دقت‌شان به نور است. نداشتن نور کافي در آشپزخانه مساوي است با خطاي ديد آشپز و غذايي که رنگ و مزه جالبي ندارد. پس اگر مي‌خواهيد مانند يک سرآشپز ماهر در خانه باشيد بايد اول سراغ نور آشپزخانه برويد.

ادامه مطلب...

طراحی بسیار زیبای دیوار بین کابینت

طراحی بسیار زیبای دیوار بین کابینتبرای ایجاد جذابیت و زیبایی در طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه میتوان از طرح های زیبا استفاده کرد و طراحی بسیار زیبای دیوار بین کابینت باعث جلوه زیبای آشپزخانه میشود.
آيا از کاشي و سراميک هاي ساده ي ديوار بين کابينت آشپزخانه خسته شده ايد؟ اگر دوست داريد در اين يکي دو ماه باقي مانده به ايام عيد، تغييري کوچک اما تأثير گذار در دکوراسيون داخلي منزل خود ايجاد کنيد، پيشنهاد چيدانه به شما اين است که خيلي ساده و کم هزينه با اين ايده هاي خلاقانه براي ديوار بين کابينت، هم آشپزخانه ي خود را از حالت يکنواخت هميشگي در آوريد و هم يک برجستگي خيره کننده در آن ايجاد کنيد. اين بار نيز از شما دعوت مي کنيم با ما و اين ايده هاي تحسين برانگيز همراه باشيد...
در دنياي امروز استفاده از مواد مصنوعي روز به روز رواج بيشتري يافته است. يکي از ويژگي هاي اين مواد، رفع ايرادهاي احتمالي موجود در مواد طبيعي و توليد آنها با توجه به نيازهاي موجود و همچنين بالا بردن کارايي آنهاست.

ادامه مطلب...

دکوراسیون شیک آشپزخانه

دکوراسیون شیک آشپزخانهآشپزخانه یکی از مکانهایی است که بسیاری از خانم های خانه دار بیشتر وقت خود را در آن صرف میکنند پس باید به دکوراسیون آن اهمیت داد و دکوراسیون شیک آشپزخانه را در طراحی دکوراسیون داخلی منزل در اولویت قرار داد. آشپزخانه را هم مانند يکي از اتاق‌هاي خانه تصور کنيد. اين مکان هيچ فرقي از نظر زيبايي با بقيه جاها نبايد داشته باشد بنابراين همان‌قدر که به رنگ در و ديوار اتاق‌هاي خانه توجه داريد بايد به اين مکان عزيز هم دقت کنيد؛ نه کمتر که حتي بيشتر. براي اينکه آشپزخانه‌هاي امروزي با طراحي خاص‌شان ديگر کم‌کم دارند به قسمتي از سالن پذيرايي تبديل مي‌شوند و نزديکي اين دو قسمت با هم آن‌قدر زياد است که نمي‌توان براي هر کدام يک طراحي جدا در نظر گرفت. پس به طراحي آشپزخانه بي‌توجه نباشيد؛ مثلا چرا هيچ‌وقت به رنگ سقف آشپزخانه دقت نمي‌کنيد. آشپزخانه تنها مکان خانه است که غير از روزهاي آخر سال کسي نگاهي به آن نمي‌اندازد. در حالي که به خاطر همان عنصر نزديکي به سالن پذيرايي مي‌توان با رنگ کردن سقف آشپزخانه زيبايي منزل را دوبرابر کرد.

ادامه مطلب...

دکوراسیون آشپزخانه شیک و زیبا

دکوراسیون آشپزخانه شیک و زیبادکوراسیون آشپزخانه شیک و زیبا تاثیر زیادی در جذابیت و زیبایی طراحی دکوراسیون داخلی منزل دارد و باید برخی اصول را در طراحی دکوراسیون آشپزخانه رعایت کرد. وقتي روي طراحي يک آشپزخانه جديد يا تغيير دکور آشپزخانه سرمايه گذاري مي کنيد، بعضي اوقات لحاظ کردن ديواره پشت اجاق گاز يا ظرفشويي به آخر ليست مي رود. برخي اوقات ناحيه پشت اجاق گاز و ظرفشويي کاملا بدون طرح باقي مي ماند. اين اشتباهي است که براي مدت کوتاهي باعث صرفه جويي در هزينه ي شما مي شود، اما بعد از مدت زيادي شما را متحمل صرف زمان و تلاش زياد مي کند. بخار، رطوبت بالا و چربي ها را در آشپزخانه تصور کنيد، آنگاه متوجه خواهيد شد که چرا نصب ديواره پشت اجاق گاز و ظرفشويي و گسترش آن به بالاي ميزها در سرتاسر آشپزخانه يک مسئله هوشمندانه است. تميز کردن چربي ها از ديواره هايي که از کاشي، فلز يا پلاستيک ساخته شده اند از ديوارهاي داراي رنگ روغن يا کاغذ ديواري راحت تر است.

ادامه مطلب...

بخش های دیگر منتو

منتو دکور  منتو عروس منتو فان  منتو سلامت